Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels
Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.