Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat