This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Starting price 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 90 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat

Oude Chinese drakenschotel
Starting price 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Lot antieke carbidlampen
Result: 130 EUR

Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kaarsensnuiter met zilver
Starting price 100 EUR

Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Starting price 50 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.

Gitten collier, 42 cm.
Starting price 100 EUR

Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.

Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Starting price 50 EUR

Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.

Maurice lacroix dameshorloge
Result: 100 EUR

Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Result: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch wekkerklok
Result: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok
Starting price 2.300 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...

Frans Clodion klokkenstel, 1860
Starting price 3.000 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...

Lot Herend servies (50x)
Result: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Antieke Chinese druivenschotel
Starting price 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Result: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Result: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Result: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese klapmuts kom
Starting price 280 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte klapmuts kom, met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,5 x 20,8 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari lamp, 19e eeuw
Starting price 175 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Starting price 50 EUR

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Result: 180 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Result: 80 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.