This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Starting price 1.750 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Lenzkirch bronzen klokkenstel met twaalf porseleinen plaquettes (één beschadigd/scheur). Met figuren voorstelling. Gemerkt Lenzkirch Aug. Nr. 764270. Halfuur-slag op gong. Afmeting:...

D.P. van Lokhorst, Poldergezicht met koeien
Starting price 1.750 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1818 - 1893. Hollands poldergezicht met koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 63 cm. In goede staat.

Antieke Capucijner Officiersklok
Starting price 1.700 EUR

Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Starting price 1.700 EUR

Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Eén deurtje mist aan zijkant. Afmeting: 31 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 19e eeuw
Starting price 1.600 EUR

Mooi 19e eeuws Hollands wortelnoten porselein kabinet. Dubbel gebogen met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 193 x 50 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule
Starting price 1.600 EUR

Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...

W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland
Starting price 1.600 EUR

W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee
Starting price 1.600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Starting price 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose waterpot. Floraal. Afmeting: 8 x 12,8 cm ø. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Starting price 1.500 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen vierkante vaas met rood glazuur en blauwe draken + bodemmerk. Afmeting: 21 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schaal
Starting price 1.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte schaal met gevolg en godheid. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,7 x 34,6 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw
Starting price 1.500 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor, vogels en florale decor. Afmeting: 46 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese trompetvaas
Starting price 1.500 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In matige toestand.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Starting price 1.500 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Starting price 1.500 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Kleine antieke polyphon, 1900

Kleine antieke Duitse notenhouten polyphon met muntinworp en lade + platen. Circa 1900. Met dubbele kam. In goed werkende staat, met mooie klank. Afmeting: 92 x 32 x 42 cm. In goede staat.

J. Korthals, Amsterdamse gracht
Starting price 1.500 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Starting price 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Starting price 1.450 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Engels tandarts meubel, 1900
Starting price 1.400 EUR

Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...

2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Starting price 1.400 EUR

Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Witgouden Longines horloge met diamant
Starting price 1.400 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...

Zilveren servies, 5 delig
Starting price 1.400 EUR

Antiek zilveren servies, 800/000, 5 delig, met koffie-, thee- en melkkan en een suikerbak. De koffiekan is geplaatst op een comfoor. Het servies is versierd met drijfwerk van putti's en florale afbee...

Judaïca synagoge ratel bezet met edelstenen
Starting price 1.400 EUR

Oude messing Judaïca synagoge ratel met ster van David en tekst. Bezet met turkoois, agaat, robijn etc. Afmeting: 37 x 49 x 3,5 cm. In goede staat.