Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse damhert gewei jachtklok. Circa 1880. Stil uurwerk met emaille, cartouches. Geen slinger. Afmeting: 73 x 63 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In...
Antiek Frans pendulestel. Brons met wit Carrara marmer. Met gebruneerde bronzen putti's. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Antieke kleine notenhouten Franse miniatuur staande klok met bronzen versieringen. Gesigneerd Fr. Gleizes Rue Le Rivoli Paris. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 5...
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing versieringen. Circa 1890. Mogelijk Lenzkirch Nr. 17161-77. Achtdaags-uurwerk, halfuur slag op gongspiraal. Afmeting: 47 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Plymouth. Circa 1900. Afmeting: 17 x 10 x 9 cm. In goede staat.
Grote oude messing reiswekker met slagwerk, twee hamers op gongspiraal. Met Korintische zuilen. 20e Eeuw. Gemerkt Fernier Paris. Afmeting: 17,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten schoolklok. Brazier Lyon. Circa 1900. Origineel achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 15 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Grote marmeren Empire-stijl klok met messing kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. In goede staat. 43.5x24x14cm.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.