Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.
Stel ronde whiskey karaffen compleet met stop. Afmeting: H 30 cm. Geplaatst op spiegel dienblad met plated rand. Afmeting: 27 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen coupes met bacchus en marmeren voet. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruneerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Twee kapitale grote vuurvergulde Empire kaarskandelaren met zwanen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 26 x 26 cm. In goede staat.