Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.
Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.
Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.