Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksvoorwerpen. Bestaande uit: Terracotta Negroïde man, tabaksvoorraadpot. Porseleinen tabaksvoorraadpot in de vorm van een Engelsman. Messing negroïde rokende man. Afmeting: 10 - 20 cm...
Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie antieke tabakskokers. Eén maal koper, circa 1880. Eén maal Fries, schuitvorm, circa 1900. Eén maal lederen sigarenkoker, circa 1860. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: 45 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Engels meetinstrument. Everelt Edgcumbe London. Met eiken kast. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Vijf maal scheepvaart. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mapro scheepsklok + barometer, twee maal scheepshoorn, één maal messing brandblusser. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: 19e Eeuwse brillenkoker, dekseldoos (gelijmd), schaaltje, houder (imitatie). Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco inktstel op zwart marmeren basement voorzien van een pennenlegger, brievenstandaard en 2 vierkant geslepen inktpotjes met deksel. Eén deksel beschadigd. Verder in goede staat. 22x20x12cm.
Prachtige antieke gesigneerde messing microscoop. Door Dr. Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. In originele mahoniehouten kist met accessoires. Afmeting: 13 x 19,5 x 31,5 cm. In goede staat.
Acht fantasie/sneeuwbollen met speeldoos. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing buiten kranen. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal antiek messing. Bestaande uit: Waterketel, twee koffiemolens, brasero. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wierookbrander met Foo-hond, drakenkoppen en florale decor. Afmeting: 15 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Twee paar handgemaakte Oosterse gouden damesschoenen. Leer met goud (brokaat). Ongedragen. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Spaanse bronzen vijzel met ribben. Stamper, 18e eeuw. Afmeting: 7,3 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse globe. Chroom met houten voet. Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause, Paul Räth Leipzig. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee oude goudkleurige Chinese jade amuletten met vleermuizen etc. Afmeting: 7 - 7,5 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse albasten poedels. Bij één basement chips. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Lot Chinese/Oosterse natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Konijn (fluit), duif (fluit), duif, varken en vier bustes. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gietijzeren tafelbel in schildpadvorm met opdraai mechaniek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Lot divers antiek. Bestaande uit: Twee messing kandelaren, 19e eeuw. Kleine tinnen kraantjeskan, 19e eeuw. Zeven stuks messing passers, sleutelrekje, gewichtenblok. Afmeting: 9 - 33 cm. In goede staat...
Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB3379. In nieuwstaat.
Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...
Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse Friese kerfsnede schooltas met schrijftablet. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Twaalf oude Franklin Mint porseleinen speeldoosjes met Russische decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 6 - 8 cm. In goede staat.
Oude Zwitserse sieradendoos met speelwerk. Speelt bij opening. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal oud malachiet. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flacon met Amor engelen + parfum verstuiver met Amor engelen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerd bronzen Russisch reis ikoon. Triptychon. Afmeting: 8 x 19,5 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude/antieke koperen instrumenten. Onder andere: trommel, trompetten, tuba. Circa 1900 - 1950.