This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

3x Duits houtsnijwerk
Starting price 60 EUR

Drie maal Duits houtsnijwerk. 20e Eeuw. Eén maal pijpcomfoor met beer en koperen bak. Eén maal beer met glazen ogen. Eén maal horloge-houder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Antieke bureaukalender, 1900
Starting price 70 EUR

Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Oude messing schaal
Result: 40 EUR

Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Italiaans design lampje
Starting price 70 EUR

Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Italiaanse lampen
Starting price 60 EUR

Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.

Antieke ovale emmer, 1800
Starting price 80 EUR

Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.

Klein antiek spiegeltje
Starting price 60 EUR

Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter, 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke messing buiten kranen
Result: 70 EUR

Twee grote antieke messing buiten kranen. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

2x 19e eeuws koper
Starting price 70 EUR

Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Wijwaterhouder + dekselvat met hengsels. Afmeting: 20 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese boeddha
Result: 85 EUR

Antieke gegraveerde Chinese natuurstenen lachende boeddha met tekens, paradijsvogel gravering. Met bodemstempel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Starting price 90 EUR

Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

4x Inuit kunst
Result: 50 EUR

Lot van vier stuks Inuit kunst. Twee maal beschilderd hout. Eén maal gegraveerde steen. Eén figurengroep met eskimo's. Afmeting: 12 - 36 cm. In goede staat.

Plated asbak + kurkentrekker
Starting price 70 EUR

Asbak gemaakt van paardenhoef + antieke plated kurkentrekker. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Bordenrek met snijwerk, 1870
Starting price 50 EUR

19e Eeuws notenhout gestoken bordenrek. Circa 1870. Afmeting: 122 x 37 x 13 cm. In goede staat.

3 Parker pennen
Starting price 50 EUR

3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat

Chinees zijde kleed
Result: 40 EUR

Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.

Antiek Duits cacao voorraadblik
Starting price 70 EUR

Antiek Duits cacao voorraadblik. Hildebrands Berlin. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Metaal, divers
Starting price 50 EUR

Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

2x Glazen schalen
Starting price 40 EUR

Twee glazen schalen. 20e Eeuw. Eén maal Art Deco jardiniere, ontwerp Graffart en Delveune. Circa 1935. Eén Saint Lambert schaal. Zestiger jaren. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.

10 Koraal doodshoofdjes aan koord
Result: 100 EUR

Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.

Antieke glazen hanglamp, 1900
Starting price 200 EUR

Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke Weense laarzenknecht, 1900
Starting price 60 EUR

Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.

2x Moderne kristalglazen tafellampen
Starting price 140 EUR

Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke parelmoeren visitekaartenhouder
Starting price 90 EUR

Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Afmeting: 10,5 x 8 x 1 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Result: 35 EUR

Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke sloten
Starting price 120 EUR

Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

3x Oude reclameborden
Starting price 50 EUR

Drie oude blikken reclameborden. Tweede helft 20e eeuw. Bacardi, Grolsch en Grolsch Lentebok. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.

Katholiek altaar
Starting price 40 EUR

Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.

3x Oude messing lijsten met reproducties
Starting price 75 EUR

Drie oude messing bewerkte lijsten met reproducties. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Antieke koperen scheepslamp, 1920
Starting price 50 EUR

Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Rokkandelaar, 19e eeuw
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude Hollandse schooltas
Result: 80 EUR

Oude Hollandse Friese kerfsnede schooltas met schrijftablet. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 23 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude etalage bustes
Result: 80 EUR

Twee oude 50er - 60er jaren etalage bustes. Afmeting: 56 - 70 cm. In goede staat.

Zwitserse sieradendoos
Result: 50 EUR

Oude Zwitserse sieradendoos met speelwerk. Speelt bij opening. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 24 x 15 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren + sokkel
Starting price 60 EUR

Twee grote Chinese figuren met houten sokkel. Figuren kunststof. Afmeting: H 41 - 43 cm. In goede staat.

Groot edelhertengewei
Starting price 150 EUR

Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.

Japanse lakspiegel
Starting price 80 EUR

Japanse houten lakwerk spiegel met opklapbare etages. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 29 cm. In goede staat.

Friese offerkist met slot
Starting price 175 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kerfsnede gestoken Friese kerkelijke offerkist met slot. Bovenkant opengewerkt + ook onderkant kerfsnede. Afmeting: 21 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Lot antieke muziekinstrumenten (7x)
Result: 100 EUR

Zeven oude/antieke koperen instrumenten. Onder andere: trommel, trompetten, tuba. Circa 1900 - 1950.

Antieke symphonium speeldoos+platen
Result: 225 EUR

Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.

Lot oude camera's en accessoires
Result: 110 EUR

Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels scheepskompas
Starting price 100 EUR

Antiek Engels vernikkeld messing scheepskompas. London Ninshields B4950. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 24 x 26 x 20 cm ø. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Starting price 225 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Result: 30 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil barometers, 1915
Starting price 50 EUR

Twee antieke Hollandse Jugendstil barometers. Circa 1915. Afmeting: 42 - 50 cm. In goede staat.

9 x Oude kunst/antiek boeken
Starting price 20 EUR

Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

2x Boekensteunen, Honden
Starting price 90 EUR

Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans (15x)
Result: 80 EUR

Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese/Japanse lampen
Result: 125 EUR

Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

2x Chinese replica wapens
Starting price 75 EUR

Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Starting price 60 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

5-Delige haardset, 1900
Result: 50 EUR

Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.

Antieke messing haardset, 1900
Result: 75 EUR

Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos
Result: 40 EUR

Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Boek met stalen + Presse papier
Result: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

12 Messen, hoorn heft
Starting price 25 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

Grote tinnen klepkan, 17e - 18e eeuw
Result: 80 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke tinnen brandewijnkom
Result: 150 EUR

Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse tinnen vazen, 1900
Starting price 100 EUR

Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing decor, floraal. Circa 1900. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot tin
Starting price 30 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Starting price 40 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

8x Oude messing kleerhaken
Result: 60 EUR

Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.

2x bronzen Empire kandelaren
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Mooie grote Empire kandelaren
Result: 175 EUR

Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Oosterse vazen
Result: 30 EUR

Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Starting price 40 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet
Starting price 50 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Result: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Antieke dekseldozen, 1900
Result: 50 EUR

Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...

Houten dekseldoos met portret, 19e eeuw
Starting price 90 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder dekseldoos
Result: 80 EUR

Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaren
Result: 175 EUR

Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren
Result: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Result: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookschaal
Result: 275 EUR

Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

8x Inktsteentjes
Result: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Result: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Starting price 400 EUR

Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.

2x Messing wandkandelaren
Starting price 140 EUR

Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Starting price 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Aigner lederen dokterstas
Result: 80 EUR

Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.

Antieke tafelspiegel, 1915
Starting price 225 EUR

Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Starting price 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek tafelstuk, 1880
Starting price 75 EUR

Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.

Antieke lamp, Krantenverkoper
Starting price 125 EUR

Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

2x Japanse kalebas cloisonne vazen
Starting price 375 EUR

Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.

Antieke Japanse figurengroep
Starting price 350 EUR

Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Twee marmeren cassoletten
Starting price 550 EUR

Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Starting price 550 EUR

Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse dekseldoos
Starting price 250 EUR

19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Starting price 450 EUR

Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.