Drie maal Duits houtsnijwerk. 20e Eeuw. Eén maal pijpcomfoor met beer en koperen bak. Eén maal beer met glazen ogen. Eén maal horloge-houder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse twee-delige kaarsenkroonluchter. Te splitsen tot twee wandkandelaren. Afmeting: 40 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing buiten kranen. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Wijwaterhouder + dekselvat met hengsels. Afmeting: 20 - 37 cm. In goede staat.
Antieke gegraveerde Chinese natuurstenen lachende boeddha met tekens, paradijsvogel gravering. Met bodemstempel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Lot van vier stuks Inuit kunst. Twee maal beschilderd hout. Eén maal gegraveerde steen. Eén figurengroep met eskimo's. Afmeting: 12 - 36 cm. In goede staat.
Asbak gemaakt van paardenhoef + antieke plated kurkentrekker. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken bordenrek. Circa 1870. Afmeting: 122 x 37 x 13 cm. In goede staat.
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits cacao voorraadblik. Hildebrands Berlin. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee glazen schalen. 20e Eeuw. Eén maal Art Deco jardiniere, ontwerp Graffart en Delveune. Circa 1935. Eén Saint Lambert schaal. Zestiger jaren. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.
Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Afmeting: 10,5 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Drie oude blikken reclameborden. Tweede helft 20e eeuw. Bacardi, Grolsch en Grolsch Lentebok. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.
Drie oude messing bewerkte lijsten met reproducties. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse Friese kerfsnede schooltas met schrijftablet. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude 50er - 60er jaren etalage bustes. Afmeting: 56 - 70 cm. In goede staat.
Oude Zwitserse sieradendoos met speelwerk. Speelt bij opening. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese figuren met houten sokkel. Figuren kunststof. Afmeting: H 41 - 43 cm. In goede staat.
Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.
Japanse houten lakwerk spiegel met opklapbare etages. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kerfsnede gestoken Friese kerkelijke offerkist met slot. Bovenkant opengewerkt + ook onderkant kerfsnede. Afmeting: 21 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke koperen instrumenten. Onder andere: trommel, trompetten, tuba. Circa 1900 - 1950.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels vernikkeld messing scheepskompas. London Ninshields B4950. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 24 x 26 x 20 cm ø. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Jugendstil barometers. Circa 1915. Afmeting: 42 - 50 cm. In goede staat.
Negen diverse oude kunst/antiek boeken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee Chinese replica bronzen ceremoniale wapens met stenen belijmd. 21e Eeuw. Afmeting: L 28 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Antieke messing vijf-delige haardset. Circa 1900. Afmeting: 80 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing decor, floraal. Circa 1900. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. Circa 1900. Eén maal opaline melkglas met bronskleur, scherf gelijmd. Eén maal ovaal met messing en kristallen gegraveerde binnenbak. Plus Murano glazen snoepjes. Afmeting: 1...
19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinese metalen waterketels met signaturen. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 10 - ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote Neo Gotische messing wandkandelaren met ranken en wandmonturen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 15 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee Japanse kalebas-vormige cloisonne vazen. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 37 cm. In goede redelijk/goede staat.
Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.