Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Kleine petroleumlamp met wildzwijntand (blaker). Oosterse vijzel, bewerkt. Bronzen inktpot. Dekseldoos. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke tabakskokers. Eén maal koper, circa 1880. Eén maal Fries, schuitvorm, circa 1900. Eén maal lederen sigarenkoker, circa 1860. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote Art Nouveau-stijl beschilderde metalen lamp met marmeren basement. Beschadiging marmer onderrand. Vrouw draagt lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 32 cm ø. In redelijke staat.
Klassieke lamp met figuur op albast sokkel met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H87 x 30 cm ø. In goede staat.
Antiek kistje met Vogelaugen furnier en putti op geit. Circa 1900. Afmeting: 9 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Vier natuurstenen Chinese decoratieve bloempotjes met jade bloembakken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. Eén antieke houtgesneden quan yin, licht hout, voet beschadigd. Eén maal houtgesneden Chinese jongen, prachtige kwaliteit. Eén maal koraal kikker. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede st...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwen figuren. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek tinnen historisme tafelstuk met amandel geslepen kristalglas. Circa 1880. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse sextant. Taylor London. Circa 1900. In originele mahoniehouten kist. Afmeting: 13 x 27 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote oude tafellamp in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing met blauw glas. Afmeting: 81 x 48 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud celluloid China/Japan. Bestaande uit: Drakenboot met zes figuren + oester met zeven figuren. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke Renaissance-stijl messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse meerschuim tabakspijpen waarvan drie met adellijke familiewapens ingesneden. Onder andere: Omnibus Fidelis, leeuwen. Afmeting: 50 - 56 cm. In goede staat.
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Decoratieve dolk uit Jemen met bewerkte brocaat riem. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 33 x 3 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse bronzen spiegel met rozenranken en adelaars. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: 85 x 50 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Grote oude keramische wanddecoratie met maritieme voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.