Antieke glazen Leerdam A.D. Copier schaal. Amber-kleurig. Serica Nr. 70. 1940. Afmeting: 6,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Antieke glazen Leerdam schaal. Ivoor-kleurig. Serica Nr. 36. A.D. Copier. 1931. Afmeting: 6 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Leerdam glazen Unica schaal met blauwe banen. Gesigneerd Pavel Mikulja Leerdam 1999. Afmeting: 8,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.
Antieke A.D. Copier Leerdam glazen vaas. Model K00855 uit 1923 - 1926 iriserend. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.
Groot modern mondgeblazen glazen hoofd. In de kleuren rood/blauw/wit/zwart. Transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme glazen karafset. Mondgeblazen met goud decor. Zes-delig. Circa 1890. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Grote persglazen vaas met matte figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Copier Leerdam glazen vaas met dik glazen wand. Gemerkt. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 18 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote gave oude Italiaanse Murano kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 75 cm ø. In goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.
Groot Lalique France bekerkglas met mat twee dimensionaal blad decor. Chip. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijke staat. en diverse Swarovski beeldjes.
Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel. Circa 1880. Afmeting: 28 - 37 cm. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
R. Lalique gesigneerde mat glazen vaas met steenbok en kraanvogel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Jugendstil glazen vaas met messing voet. Circa 1915. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Dikwandige heldere geslepen kristallen design asbak + geslepen gele paper weight met insluitsels en tekst 'Dag van het verzet 2008'. Afmeting: 15 cm ø / 7,5 cm ø. In goede staat.
Lot Duitse kristalglazen met witte glazen voet. Model Drache. Tweede helft 20e eeuw. Aantal: 27 stuks. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antiek mondgeblazen en handbeschilderd glas met figuren decor, kardinale. Met annotatie 1616. Maar is circa 1900. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.