Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schappen en één deurtje. Circa 1900. Afmeting: 65 x 70 x 17 cm. In goede staat.
Massief eiken theekastje met glas. Klein scheurtje in het glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 45 x 75 cm (bxdxl). In redelijk/goede staat.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Antieke creme-kleurige Jugendstil boekenkast. Circa 1915. Afmeting: 150 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.
Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Bovenstuk van een Barokkast. Noten opgelegd. Afmeting: 129 x 115 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 79 x 83 x 44 cm / 79 x 83 x 88 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse etagiere-klaptafel met lade. Afmeting: 82 x 55 x 48 cm / 82 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoelen met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Twee moderne houten lavendel kleurige ladenkastjes. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 35 cm. In goede staat.