Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Hoge 19e eeuwse Franse notenhouten piedestal met marmeren blad en bronzen versieringen. Afmeting: 119 x 37 cm ø. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale tafel met messing omranding en etage. Afmeting: 75 x 60 x 87 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vruchtenhouten speeltafel met wortelnoten blad met intarsia. Circa 1800. Afmeting: 70 x 61 x 75 cm / 70 x 122 x 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs hangvitrine. Afmeting: 145 x 95 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 79 x 83 x 44 cm / 79 x 83 x 88 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel met console en intarsia. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 33 x 255 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.
Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten gestoken boekenkast met ranken, figuren en fruit. Bovenblad iets verbogen. kast gerestaureerd recent. Afmeting: 180 x 113 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.