Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten drie-deurs spinde met ijzeren beslag en vele panelen gemaakt van antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 166 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Wortelnoten Empire chiffoniere met zeven lades en volle zuilen. 20e Eeuw met antrasiet marmeren bovenblad. Lichte schades. Afmeting: 152 x 90 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten etagiere-tafel met bandintarsia, lade, messing sierwerk en boulle. Monogram in blad. Op wielen. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken tafel met lade. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten Henry Deux buffetkast met snijwerk panelen, ruiter te paard, ranken en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 148 x 51 x 240 cm. In goede staat.
Groot Hollands wortelnoten sideboard met lades, bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 50 x 170 cm. In goede staat.
Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Biedermeier/Empire twee-persoons bed. Circa 1830. Afmeting: 125 x 137 x 200 cm. In zeer goede staat.
Duits mahoniehouten Gründerzeit halkastje met volle zuilen, twee lades en twee deurtjes. Circa 1880. Afmeting: 62 x 85 x 42 cm. In goede staat.
Vier antieke armleunstoelen. Drie met petit-point stoffering. Neo Renaissance en één maal Neo Gotisch. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In goede staat.
Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.
Eikenhouten Zeeuwse kast. Deels massief. Circa 1880. Panelen met wortelnoten gefineerd. Afmeting: 183 x 143 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Louis Philippe open bonheur met geeboniseerd lijstwerk + snijwerk, met ranken en vogel. Circa 1860. Afmeting: 52 x 206 x 140 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...
Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.