Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met bodemmerk en rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen klapmuts kom met zes tekens bodemmerk, Geisha's en zotje., is professioneel gerestaureerd. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote twee-delige antieke Chinees porseleinen Familie Rose lamp. Opengewerkt, met florale/dieren decor. Zes-kantig. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen schotels bevestigd op planken. Drie decors. Enkele restauraties. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal bloemvaas decor, minimale chips. Eén maal heilige figuren in hemel. Haarlijnen bodem, zes-tekens bodemmerk. Afmeting: ø 23,7 - ø 26,...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Landschappen. Eén octagonaal. Eén lichte randschades. Minimale chips. Afmeting: 22,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met turkoois glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Nanking dekselpotten. Baluster-vormig. Met florale decor. Bodemmerk. Eén deksel gelijmd. Eén vaas randschade. Afmeting: H 46 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat...
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In matige toestand.
18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met verguld bronzen montuur. Afmeting: 31 x 30 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.