Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen witte schotel. Witte glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 15 cm ø. In goede staat.
Oud handbeschilderd Chinees porseleinen bord met Familie Verte en Europees jacht/goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogels in medaillons, tekst, signature en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 35,2 x 35,6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Groot antiek Societé Ceramique Maastricht Boerenbont servies. Circa 1900. Bestaande uit: 28 Borden, theekan, suiker/melk set, roomkannetjes, eierdoppen set, botervloot, 2 schalen, 3 hoge schalen, 3 de...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon schaal met gecontourneerde omranding en verzamelaars etiket 'Chinese Art - New York'. Afmeting: 3 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen tegel met berglandschap, tekst en signatuur. Afmeting: 32,5 x 52 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschappen, florale en steenbokken decor. Bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 10,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel. Bestaande uit: Josef, Maria, kindje Jezus, twee engeltjes, vier schaapjes, os, ezel, twee herders en de drie koningen + belletjes. Afmeting: 4 - 21 cm. In goede...
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. Drie goed, drie haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen penselenpotten met Chinese godheden in hemel. Eén vaas haarscheur, andere goed. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.