Drie Hummel beeldjes van Goebel. Eén maal twee fluisterende meisjes. Eén maal jongen en meisje met bloemen. Eén maal jongen met fluit. Chip aan hoed. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Jugendstil keramieken bloempot. Circa 1915. Beschadigd. Afmeting: 26 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoisserie decor. Chips + restauratie. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Met vogel en vlinder decor. Gecontourneerd. Enkele lichte randschades. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: * Drie figuren met kaarsenhouder,nr's: 115, 116, 117. *Meisje met bezem, nr. 171. *Meisje met schop, nr. 727. *Jongen met blaasinstrument, nr. 85. Af...
Zes oude Makkumse Fayence borden/schalen/trefen/mand etc. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Dertien-delige Makkumse gebaksset. Zeven-delige set enkele chips. Twee schaaltjes, kapot. Eén schaaltje, chip. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil keramieken presenteertablet + acht Jugendstil onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 8 - 46 cm. In goede staat.
Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend met konijnen, nr. 58. *Engeltje 1990, nr. 484?, vleugel + voetje beschadigd. *Zittend meisje met bloemetjes, nr. 459. *Meisje met pa...
Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met broek, nr. 321. *Meisje zittend met kaarsenhouder, nr. 38. *Jongetje met strik, nr. 129. *Jongetje met viool en hoed, nr. 2. *Zittend jonget...
Zes Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *2x Zittend meisje met instrument en kaarsenhouder *Staand meisje met gitaar. *Zittend meisje met trekinstrument, nr. 99. *Meisje met gieter, nr. 729, ge...
Twee oude Chinees porseleinen olielampjes met monturen. Afmeting: 10 x 10 cm ø. In goede staat.
Vijf oude Chinese jade amuletten. Divers. Met draken, aap, buffelkop, figuur. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen Staffordshire figuren. Figuren op bok. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Verte kom. Floraal. Craquele/haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 14 x 13,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Eén maal visschaal Makkum, chips. Twee borden Porceleyne Fles, floraal, goed. Afmeting: ø 23 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Oud porseleinen lampetstel in Japanse Imari-stijl. Afmeting: 26 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Eén maal bloemenmeisje Lladro-Spanje. Eén maal Bing en Grøndahl figurengroep. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Zes diverse oude porseleinen Duitse figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf danseressen, Dresden etc. Eén edelman. Circa 1900. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse polychrome wandtegel in lijst. Met afbeelding tulp. Randschade mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lamp met messing montuur en florale decor. Afmeting: 77 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: 28,5 x 21 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met pagodes en florale decor. Afmeting: 16 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal divers van Goebel. Bestaande uit: *Dekseldoos met zittend jongetje. *Twee losse plaquettes. *Eén beeld Hummel figuren. Afmeting: 14 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bordjes met goud en florale decor. Eén bordje minimale chips. Afmeting: ø 16 - 16,5 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Franse Samson porseleinen vaas met florale decor en octagonale voet. Bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands oud Delfts kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.