This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x Chinese plantenbakjes, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen plantenbakjes met draken decor. Afmeting: 7 x 20 x 13,5 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Cheng Lung borden
Result: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschappen, pagode decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw
Result: 190 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud/tuin decor. Twee borden haarlijn. Eén goed. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Chinees Familie Rose kopje
Starting price 150 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose kopje met figuren en symbolen decor + rood bodemmerk. Afmeting: 7 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.

20x Antieke K.P.M. borden, 1900
Result: 275 EUR

Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse Fayence kandelaren
Result: 40 EUR

Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws miniatuur servies
Starting price 300 EUR

18e Eeuws miniatuur servies met Chinees decor, landschappen en pagodes. Tien-delig. Gemerkt met een kruisje in blauw. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

3-Delig Royal Delft kaststel
Starting price 50 EUR

Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Result: 40 EUR

Twee-delig Hollands oud Delfts kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Starting price 50 EUR

Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.

6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles
Starting price 70 EUR

Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese kraagvaas
Starting price 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese kraagvaas
Starting price 65 EUR

Oude Chinese porseleinen kraagvaas met ringen, landschap en bodemmerk. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese penselenvaas
Starting price 75 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel
Result: 325 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese schotel met zilveren beugel
Starting price 75 EUR

Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.

17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel
Result: 325 EUR

17-Delige Hummel kerstgroep van Goebel. Bestaande uit: Josef, Maria, kindje Jezus, twee engeltjes, vier schaapjes, os, ezel, twee herders en de drie koningen + belletjes. Afmeting: 4 - 21 cm. In goede...

Hummel tafellamp
Result: 75 EUR

Tafellampje van Hummel. Gemaakt door Goebel. Jongen klimt in appelboom voor een hond. Oortje hond gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

4x Hummel plaquette
Result: 120 EUR

Vier plaquettes van Hummel. Gemaakt door Goebel. Diverse afbeeldingen. Eén jongen op hek, bang voor kikker. Jongen en meisje bij raam met bloemen. Jongen met postkoets en twee paarden. Vier zingende j...

2x Hummel beeldjes
Result: 70 EUR

Twee Hummel figuren van Goebel. Eén maal meisje met ganzen. Chipje aan haar. Afmeting: 19 x 15 cm. Eén maal meisje met kuikens bij hek. Afmeting: 15,5 x 13 cm. In goede staat.

3x Hummel beeldjes
Result: 65 EUR

Drie Hummel beeldjes van Goebel. Eén maal twee fluisterende meisjes. Eén maal jongen en meisje met bloemen. Eén maal jongen met fluit. Chip aan hoed. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

4x Hummel figuren van Goebel (divers)
Result: 60 EUR

Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend met konijnen, nr. 58. *Engeltje 1990, nr. 484?, vleugel + voetje beschadigd. *Zittend meisje met bloemetjes, nr. 459. *Meisje met pa...

3x Hummel figuren van Goebel (divers)
Result: 110 EUR

Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

4x Divers van Goebel
Result: 50 EUR

Vier maal divers van Goebel. Bestaande uit: *Dekseldoos met zittend jongetje. *Twee losse plaquettes. *Eén beeld Hummel figuren. Afmeting: 14 x 13 cm ø. In goede staat.

7x Hummel figuren van Goebel (divers)
Result: 60 EUR

Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met broek, nr. 321. *Meisje zittend met kaarsenhouder, nr. 38. *Jongetje met strik, nr. 129. *Jongetje met viool en hoed, nr. 2. *Zittend jonget...

4x Hummel figuren (divers)
Result: 95 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Spaarpot meisje bij schoorsteen, nr. 118. *Jongen met sterrenkijker, nr. 132. *Jongentje als bergbeklimmer, nr. 315. *Jongetje met geweer en trommel, b...

5x Hummel figuren (divers)
Result: 85 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met lantaarn en hoorn, nr. 15. *Jongen met paraplu en boek, nr. 320 (eerste uitgave). *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje met bloemenman...

5x Hummel figuren (divers)
Result: 75 EUR

Vijf diverse Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met korf. *Zittend meisje met strik in het haar. * Meisje met poppenwagen en pop. * Jongen met paraplu en hoed. *Jongen met sjaal, nr. 4...

6x Hummel figuren (divers)
Result: 60 EUR

Zes Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *2x Zittend meisje met instrument en kaarsenhouder *Staand meisje met gitaar. *Zittend meisje met trekinstrument, nr. 99. *Meisje met gieter, nr. 729, ge...

2x Antieke Japanse Imari vaasjes
Result: 30 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

2x Japanse Imari schaaltjes, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen schaaltjes op hoge voet. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Marmeren Foo-honden
Starting price 100 EUR

Twee grote Chinese marmeren Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 26 x 8 cm. In goede staat.

3x Aardewerk figuren
Starting price 50 EUR

Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari kop/schotel, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Met florale en goud decor. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Kastkommen, 18e eeuw
Result: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Meissen borden
Starting price 100 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen borden met florale decor en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Oude Gerold figuren
Starting price 40 EUR

Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes en één schotel. Familie Rose, floraal. Schotel haarscheur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Dresden mokka kop/schotel
Starting price 100 EUR

Zes Duitse Dresden porseleinen mokka kop en schotels. Handbeschilderd met florale decor en goudrand. Eén minimale chip rand. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 cm ø. In goede staat.

6x Engelse borden, 19e eeuw
Starting price 30 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

Antiek porseleinen figuur
Starting price 50 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl Majolica jardiniere
Result: 150 EUR

Jugendstil-stijl polychrome genummerde Majolica jardiniere met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 37 x 20 cm. In goede staat.

3x Jugendstil Majolica vazen
Result: 150 EUR

Set van drie Jugendstil-stijl genummerde Majolica bloemvazen met polychrome florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Starting price 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930
Result: 100 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

K.P.M. Servies, 1920
Result: 600 EUR

Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan + suikerpot. Afmet...

Meissen knobbelvaas
Starting price 250 EUR

Mooie Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met fijn geschilderde romantische decors. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 17 cm. In matige staat.

Oude/antieke Japanse Geisha
Result: 100 EUR

Grote oude/antieke Japans porseleinen Geisha. Handbeschilderd met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x wit porseleinen figuren, 18e- 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse wit porseleinen figuren met restvergulding. Vrouw met tamboerijn en dansende man. Chip hand vrouw of bakfout. Alleen genummerd. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Samson schotels, 1900
Result: 100 EUR

Twee Samson porseleinen sierschotels met wapen, goud en florale decor. Circa 1900. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Starting price 75 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met rode Foo-honden en tekst. Chip tuit + deksel. Afmeting: 14,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese schaal, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Result: 210 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari kommen, 18e eeuw
Starting price 75 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met florale/rotsen decor. Afmeting: 7,7 x. 15,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord
Result: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Aparte oude Chinese kopjes
Result: 225 EUR

Twee aparte oude Chinees porseleinen zes-kantige kopjes met figuren, floraal en goud decor. Zes-tekens bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees kussen
Starting price 75 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen kussen met mangaan kleurige landschappen decor en tekens. Afmeting: 14,7 x 11,7 x 6 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese dekselpot
Result: 75 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese penselenvaas
Starting price 75 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenvaas met florale decor + tekens. Gelithografeerd. Rood bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Result: 140 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schotels, floraal/figuren/goud decor. Eén kopje, floraal/goud decor. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Starting price 400 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

15x Antiek Chinees porselein
Result: 100 EUR

Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...

Chinees Familie Rose bord
Starting price 75 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Starting price 100 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Kantonese schotel, 1900
Starting price 35 EUR

Oude Chinese Kantonese zware schotel met krijgers en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 4,5 x 29,5 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot
Starting price 50 EUR

Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees agaat sierstuk
Starting price 150 EUR

Oud Chinees agaat gesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Antieke kapotte Chinese celadon vaas
Result: 1.000 EUR

Antieke kapotte Chinees porseleinen celadon vaas. Song Dynastie?. Afmeting: 23 cm. In matige staat.

Chinese Familie Rose vaas
Starting price 50 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.

Meissen servies
Starting price 450 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies met gele rozen en goudrand. Bestaande uit: Theekan, melk+suiker, drie borden, drie kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Result: 650 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Result: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Starting price 60 EUR

Zeer klein oud Chinees Yixing theepotje met florale en emaille decor. Geen bodemmerk. Afmeting: ø 5,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 19e eeuw
Starting price 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese trekpot
Starting price 100 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.

10x Antieke Chinese kop/schotels, 1880
Result: 130 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels met vazen en landschappen decor. Circa 1880. Drie schotels haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel
Starting price 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Starting price 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...

Oude Chinese vaas
Result: 225 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Familie Rose kommen
Starting price 1.000 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose kommen met gele glazuur, florale decors en bodemmerk. Eén kom haarlijn. Afmeting: 6,2 x 14,8 cm. ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinees porseleinen Quang Yin
Starting price 150 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Oude hangbloempot
Starting price 50 EUR

Oude blauwe keramieken hangbloempot met floraal Chinees decor. Bovenrand haarlijn. Afmeting: 24 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese olielampjes
Result: 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen olielampjes met monturen. Afmeting: 10 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas
Starting price 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met figuren decor en tekst op deksel. Afmeting: 28 x 12,5 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Chinese kommen
Starting price 90 EUR

Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Eén maal celadon Vungtau Cargo. Eén maal Familie Verte met geel, bodemmerk. Eén maal oranje-wit floraal, vleermuizen, bodemmerk. Afmetin...

4x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw
Starting price 140 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren, floraal en goud decor. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte kom
Starting price 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met bodemmerk en symbolen decor. Afmeting: 3 x 7,4 cm ø. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Starting price 500 EUR

Grote oude Chinese spekstenen lakstempel op houtgestoken basement. Bewerkt met landschap decor en goden. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Starting price 40 EUR

Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....

Oude Chinese voetschaal
Result: 100 EUR

Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Result: 150 EUR

Drie oude porseleinen kommen op hoge voet. Diverse decors en bodemmerken. Afmeting: 11 x 15,3 cm ø + 10,3 x 17,5 cm ø + 18,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Starting price 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap, tekst en bodemmerk. Afmeting: 23 x 16,2 cm ø. In goede staat.