Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Zonnig boeren erf met zonnebloemen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Russische School. Meer met steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
N. Diaz. Mogelijk Narcisse Diaz. 1807 - 1876. Landschap bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.
Erich Liebert. Duitse School. Circa 1940. Duits riviergezicht met vakwerkhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
J. v/d Laan. 20e Eeuw. Bomschuit met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Boten in haven. Afmeting: 33,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
G. van Jeveren. Riviergezicht met boot en figuren aan steiger. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 15 cm. In goede staat.
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse prenten. Luchtvaart. The first carriage , The Ariel. Steendruk op papier. Afmeting: 33 x 27 cm. In goede staat.
Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.
Monogram A.S. 19e Eeuw. Figuren op vestingswal. Sepia op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Albert Naur. 1889 - 1973. Bos met boomstammen. Pastel op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boten op zee bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Corneille '91. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Man met palm. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 35 cm. In goede staat.
Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Egmond. Tweede helft 20e eeuw. Vaasje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onbekend. Circa 1915. Stijl A.H. Gouwe en van Gogh. Sterrenwacht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 46 cm. In goede staat.
Adriënne Broeckman-Klinkhamer. 1876 - 1976. Wilde bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Teresa Byszewska, 1965. 1929 - . Poolse School. Dame Noir Av Chat Noir. Collage zijde etc. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollands stadskanaal met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 115 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Hollands stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: 100 x 40 cm. In redelijke/goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '98. Abstracte compositie met gemengde techniek + krantenpapier. Afmeting: 75 x 57 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met roos. Olieverf op paneel. Afmetig: 18 x 13 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1921. 1870 - 1955. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.
Henry P. Verkoeijen. 20e Eeuw. Hollandse School. Hollandse winter met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ed. K. Mogelijk Edzard Koning. Circa 1940. Dorpsgezicht met wilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm.In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twee maal monogram B. 20e Eeuw. Twee strandgezichten met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 15,5 cm. In goede staat.
F.H. Oudheusden. Stadsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ferdinand Boersma. 1936 Hengelo. Zandpad in bosgebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.