Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.
Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur schilderij, Circa 1890. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Romeo en Julia verso. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 9 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 20e Eeuw. Boten langs de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee achter-glas schilderijen. Eén maal D. Kovacic, 1976. Eén maal Fosic, 1976. Landschappen. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.
P. Schooten? Circa 1900. Stalinterieur met koe. Afmeting: 32 x 42 cm. In goede staat.
M. Haase. 1927. Oude Duitse bloemenverkoopster. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 23 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Zeilboten op vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
G. Engels. Circa 1920. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 77 cm. In goede staat.
Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.
Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.
Gesigneerd Otto Strijensky. Circa 1880. Kinderen bij opa en oma met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Met goudkleurige Barok lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
J.A.B. Stoebel met H.F.C. ten Cate. Figuren bij boog. Droge naald schets op papier. Afmeting: 19 x 23 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. Handingekleurde gravure door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Gravure op papier. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met oesters, citroen, tin en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.
Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Russische ikoon. Heilige met vergulde aureool. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 36 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Charles Verlat. 1862. 1824 - 1890. Boerin bij hoenderhof. Aquarel op papier. Afmeting: 76 x 55 cm. In goede staat.
M.H. Mackenzie. 1878 - 1961. Ook verso gesigneerd en Prins Hendrikkade Amsterdam. Koetsen in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 36 cm. In goede staat.
A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verliefd stel bij spinnewiel. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
B.W. Goldberg. Circa 1920. Landschap met plaggenhut. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In goede staat.
Wouterus Verschuur jr. 1841 - 1936. Studie paardenhoofd. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 14 cm. In goede staat.
Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Landschap met wasvrouw. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.
Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.