Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Stel Delfts blauwe gemerkte dekselpotjes, voorzien van 835/000 zilveren montuur met deksel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 cm. Mr. Niekerk - Schoonhoven. In goede staat.
Zes-delig plated koffie/thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 43 cm. In goede staat.