Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren rozenvaasje. 833/000, trompetmodel met golvende parelrand. MT.: C.Mansveld, Rotterdam. 11 cm. In goede staat
Lot lepels met 4 zilveren lepels, 800/000, en een plated lepel, met slingersteel en een melkmeisje. Een zilveren kwastlepel met getorste steel bekroond met een bokkepoot en 3 zilveren koffielepels met...
Zilveren suikerschep, 835/000, MT.: W.Visser, Purmerend, en een vork 800/000, gemerkt Antiko 800, beiden met 2 zijdig bewerkte roosstelen. totaal ca 35 gram. 12-16cm. In goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, voorzien van ronde bak met tuit en een gecontourneerde steel met hanekam. Aan de achterzijde voorzien van een haak. 11 cm. ca 26 gram. In goede staat
Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren suikerschep en mosterdlepel, 833/000, beide stelen bekroond met een molen met draaibare wieken. Suikerschep met gedreven bak met ophaalbrug en ruiter te paard, MT.: B.W. Eldick Zutphen. Moste...
Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren suikertang, 835/000, met klauwpoten en bekroond met 2 molens met draaiende wieken. MR.H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:c:1962. 12 cm. ca 30 gram. In goede staat
Zilveren botermes en suikerschep, 833/000. Botermes met een fraai florale opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, jl.: G:1941, en een suikerschep met gegraveerde vleugelbak en get...
Lot met een zilveren servetring en 3 vingerdoekringen, 835/000. Servetring met bijpassende vingerdoekring, rechthoekig gecontourneerd model met een bewerkte rand. gegraveerd M.J.de B. En twee ovale vi...
Zilveren klontjestang en bijpassende suikerschep, 835/000, klontjestang met klauwpoten en suikerschep met kolenbak. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9-10 cm. totaal ca 33 gram. In zeer goede staat
Zilveren strooibus, 925/000, rond verlopend model met strooier met vaas.MT.:Holton & Allday, Birmingham, jl.: y:1923. ca 32 gram. ø34x80mm. Diverse deukjes verder in goede staat.
Zilveren visvork, 833/000, gecontourneerd model versierd met scherpe biedermeier graveringen. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.: S:1851. 16 cm. ca 17 gram. In zeer goede staat
Rond geslepen vergrootglas, ø 6 cm, in een verzilverd montuur met gedreven afbeelding van een vlinder versierd met 4 turkooisstenen en met een jade heft. 13,5 cm. In redelijk goede staat.
Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren suiker- en theeschep, 833/000, met getorste en gecontourneerde steel versierd met graveerwerk. De suikerschep is voorzien van een peervormige bak, J.H. van der Meulen, Joure en de theeschep h...
Kristallen kandijcoupe met omgeslagen rand met amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000. MT.: W.Burger & zn, Haarlem. ø13x10cm. In goede staat
Taartschep met gezaagde schep met graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerd zilveren heft, 800/000. met cartouche. 27 cm. In goede staat.
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Drie delen zilver met een drinkbekertje, 800/000, Wilhelm Binder, Schwabisch gmund, ø2x4cm, een theeschep, 835/000 met een gestanste voorstelling van man met kar en paard, 7x4cm, en een kruidenwijnzee...
Zilveren roomlepel en botermes, 833/000, met steel met punt opengewerkt met floraal decor. Botermes met floraal graveerwerk op het lemmet, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: V:1930 en een r...