Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten gestoken buste van een biddende vrouw. Neus beschadigd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Oosterse boeddha op lotusbloem + wandconsole. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Bronzen kruisridder. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans natuurstenen bewerkt vrouwen figuur. Gesigneerd Chitay. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oud notenhouten gestoken figuur. Don Quichot en poncho. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Grote Gouda platelen figuur. Christus met lam. Ontwerp Hans Mengelberg 1938. Eén vinger gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Oud gepolychromeerd marmeren boeddha beeld op lotusbloem. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met patrijzen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 x 18,5 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Chinese figuur met tekens. Circa 1930. Chinees beest heeft glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd antiek Art Deco bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Naakte dame. Dr. J. Götz. 1865 - 1935. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Honneur et sciences + Paix et travail. Bij vrouw arm verbogen (haarscheur). Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede sta...
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.