Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees kleed met florale decor. Afmeting: 240 x 350 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...
Collier van lichtgroen tourmalijnkralen met gouden bollen en kruisje, 585/000. Collier van fijne kralen, ø 3,5 mm, met 30 gladde gouden bolletjes en in het midden een gouden kruis bezet met groene ste...
Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met ...
Zilveren wijnset, 925/000, in houten cassette. Wijnset bestaande uit een zilveren krukkenstrekker en een mes en flesopener met zilveren heft. MT.: Jezler. Importeurteken: Bonebakker & Zoon, n.v. Amste...
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee geelgouden streekhangers, 585/000, een klein ovaal model met bloemenmand met ster en traanvormige hanger, ca 3 cm en een ovale hanger met filigrain en knopjes, stukje ontbreekt, ca 3,5 cm. Voorzi...
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct, geplaatst in witgouden 4 pootzettingen. ø 65, ca 5 gram. In goede staat
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Drie bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag, 2 met zilveren sluiting, 835/000, één mist een deel van het entree en 1 met geelgouden sluiting, 585/000, met goud op snee. Groottes 7,5x12x3cm,...
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met breischede, schaar en naaldenkoker bevestigd aan een rokhaak. Rokhaak met voorstelling met figuren met daaraan een naaldenkoker en breischede met voorstellingen en krullen, en ...
Twee colliers en een paar oorhangers met goud, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd een aan geelgouden antieke sluiting met ovaal geschulpt model met graveerwerk, 16x14mm, 34 cm...
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.