Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Twee maal Hollands antiek. Bestaande uit: Wijwaterbak, keramiek, geglazuurd, 1880, reparatie. Twee Zuiderzee figuren. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Mini schaakspel met benen schaakstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.
Antieke Duitse Kammer & Reinhardt/Simon & Halbig pop. Nr. 126/6. Met gelede lichaam, mohair haar en slaapogen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62890, SNCB 6001 en 1x Diesellok 62835, WLB ER 20-008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.