Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63677, ES 64 U2-903 en 1x E-lok 43824, FS E412 008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63690, VEV DE 300.02 en 1x E-lok 63675, ÖBB 1116 00-7, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43760, ÖBB 1110 018-7 en 1x E-lok 43605, BR E 636 FS, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43607, FS E 636 en 1x E-lok 43672.2, 2020, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43512, Re 4/4 2000 SBB en 1x E-lok 43780, SNCF BB 22387, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43710, BLS Ae 6/8 en 1x E-lok 43760, SNCB 2018, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63722, DB 101 094-1 en 1x E-lok 43826, FS E412.004, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62358, ARRIVA 183 005 en 1x E-lok 63890, FS E.444.019, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 72448, TX ES64 U2-029 en 1x Diesellok 63937, BEG D9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62787, RZHD M62-1237 en 1x E-lok 62486, ÖBB 1216 001-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62388, D-XRAIL 185 595-6 en 1x Diesellok 62933, CD 750 287-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63465, SNCF 468010 en 1x E-lok 43827, FS E 412.001, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok met tender 63201, DB-AG 18 201 en 1x Diesellok 63472, NSB 3.641, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.
Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.