This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Zeldzaam zilveren specerijenschepje
Result: 40 EUR

Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...

Zilveren armband en collier
Result: 40 EUR

Zilveren armband en collier, 925/000, plat gevlochten model. Breedte 4mm, 19-45 cm. ca 14,6 gram. In goede staat

Zilveren peper/zout strooier
Result: 40 EUR

Cassette met zilveren strooiers, 925/000, achtkantige zout- en peperstrooier met bolle strooidop. Wat gedeukt. 7,5cm. In redelijk goede staat.

Djokja zilveren lepel & briefopener
Result: 40 EUR

Djokja zilveren lepel, 800/000, en een briefopener, 925/000. Zilveren rijstlepel met de steel voorzien van Djokja versiering, 24 cm, 103 gram, en een briefopener voorzien van een zilveren heft met gra...

Lot sieraden, zilver en byoux
Result: 40 EUR

Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. hanger lapis lazuli, choker, ring en diverse byoux sieraden met kralen, parels en broches.

Strooibus met zilver
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander graveringen en 835/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 12,5 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Circa 1870. In goede staat.

Strooibus met zilver
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van montuur met 800/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Antieke plated eierkoker
Result: 40 EUR

Antieke plated eierkoker met brander. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2 Zilveren beugels
Result: 40 EUR

Twee zilveren beugels, 833/000, voor borden. Eén gladde beugel met bewerkte rand met olijfvormig patroon. MT.: Mansvelt, Rotterdam, jl.: R:1927 en een gecontourneerde beugel met gegraveerd krullen de...

Zilveren parfumflacon
Result: 40 EUR

Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.

3x Delen zilver + bijbel
Result: 40 EUR

Lot zilver, met 3 bestekdelen en een bijbel met zilveren slot, 833/000. Vleesvork, compotelepel en een botermes, model Hollands glad, 15-22cm ca 142 gram, en een bijbel met zwart lederen kaft en een z...

5 Zakhorloges
Result: 40 EUR

Lot zakhorloges, 5 witmetalen modellen met 4 horlogekettingen.

Lot granaatsieraden
Result: 40 EUR

Lot met diverse granaatsieraden, 2 chokers, een kruishanger, 3 armbanden en een slavenband. Alles in double

Plated miniatuur, Wildzwijn
Result: 40 EUR

Plated miniatuur van een wildzwijn zittend op gewei. Afmeting: 8 x 20 cm. In goede staat.

Zilver vergulde armband met kleurstenen
Result: 40 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met gekleurde stenen. Schakelarmband met ovaal gefacetteerde kleurstenen, voorzien van karabijnhaak. 19 cm. Breedte 5,5 mm. ca 8,3 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur, Kanon
Result: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kanon op een affuit met spaakwielen. Amsterdam keur. Gewicht: circa 14 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Schoolmeester
Result: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur. Schoolmeester bij schoolbord op een driepoot. Mr. C.A. Stout-Rotterdam. Anno 1976. Afmeting: 5 x 5,5 cm in goede staat.

Lot met edelstenen colliers
Result: 40 EUR

Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. parels, hematiet en agaat.

Omega zakhorloge
Result: 40 EUR

Omega zakhorloge, mechanisch met witmetalen ketting. ø 50mm. Werkend

Lot met barnsteen
Result: 40 EUR

Lot barnsteen, met 4 hangers, een broche en ring met zilver. Totaal ca 34,3 gram.

Lang verlopend collier cultive parels
Result: 40 EUR

Lang verlopend collier van mooie cultive parels, ø 3-8mm, bevestigd aan een gouden sluiting met sluiting. lengte 98 cm. In goede staat

Zilveren spang met barnsteenhanger
Result: 40 EUR

Zilveren spangcollier met een robuuste hanger met barnsteen. tevens met getorst Nyloncollier. Grootte hanger 5,5x11cm. totaal 114 gram. In goede staat.

Gouden ring zirconia
Result: 40 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Cachetring met een zirconia. Breedte 7 mm, ø 57. ca 2,0 gram. In redelijk goede staat

W. Voorendt, Hollands riviergezicht
Result: 40 EUR

W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Result: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram, Figuur in boeren interieur
Result: 40 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Figuur in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

J. Kik, Hollands havengezicht
Result: 40 EUR

J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht
Result: 40 EUR

J.P. Molenaar. Circa 1930. Hollands riviergezicht met pleziervaartuigen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Chinees zijdeschilderij
Result: 40 EUR

Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.

J.A.S., 2x Tulpen
Result: 40 EUR

Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Result: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Result: 40 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Josef Mühlbeck., Riviergezicht
Result: 40 EUR

Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.

4x Antieke wandkandelaren
Result: 40 EUR

Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke messing kandelaren
Result: 40 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. Ridders. Circa 1920. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Lot messing/brons (10x)
Result: 40 EUR

Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Korinthische capitel
Result: 40 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Antiek haardstel, 1900
Result: 40 EUR

Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.

5x Oud Aziatika
Result: 40 EUR

Vijf maal oud Aziatika. Bestaande uit: Vier figuratieve lavastenen lakstempels. Eén Indonesische weegschaal met olifanten decor. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

Aziatisch beeld + bel
Result: 40 EUR

Aziatische messing dansende figuur + tafelbel. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

Ronde laagjes-hanglamp, 1960
Result: 40 EUR

Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.

Verchroomde bureaulamp
Result: 40 EUR

Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2x Oude Oosterse gordelknopen
Result: 40 EUR

Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

Oude Caballero lichtreclame
Result: 40 EUR

Oude Caballero sigaretten lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 39 x 28 x 15 cm. In goede staat.

3 Parker pennen
Result: 40 EUR

3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat

Oude Chinese console + schotelhouders
Result: 40 EUR

Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke miniaturen
Result: 40 EUR

Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.

3x Hollands antiek koperwerk
Result: 40 EUR

Drie maal antiek Hollands koperwerk. Bestaande uit: Kopergeslagen lectuurbak met zeegezicht + Kopergeslagen kolenbak met zeegezicht + Blaasbalg, Michiel de Ruyter. Afmeting: 40 - 52 cm. In goede staat...

Plantenbak op wielen
Result: 40 EUR

Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.

2x Koperen akers + kruik
Result: 40 EUR

Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

Lot grijs gewolkt emaille (11X)
Result: 40 EUR

Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekseldoos
Result: 40 EUR

Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

Oude kassa
Result: 40 EUR

50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke dekseldoosjes
Result: 40 EUR

Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke wandblakers
Result: 40 EUR

Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

40er Jaren briefkaarthouder
Result: 40 EUR

Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.

Lot koper/messing (4x)
Result: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse stokbroodmand
Result: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

50er Jaren naaibox
Result: 40 EUR

50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.

Oude messing bureaulamp
Result: 40 EUR

Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antiek knottenkistje, 1900
Result: 40 EUR

Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Antieke Weense laarzenknecht, 1900
Result: 40 EUR

Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Japanse tafellamp, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Groot lot mineralen
Result: 40 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Houtgestoken schaakspel
Result: 40 EUR

Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Design plafondlamp
Result: 40 EUR

70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.

Eiken regulateur
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Klok, Schwarzwalder-stijl
Result: 40 EUR

Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke pendules, 1930
Result: 40 EUR

Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...

Hangoortafel
Result: 40 EUR

Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.

Mahonie hocker/voetenbank
Result: 40 EUR

Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Zwarte armleunstoel, Louis Philippe-stijl
Result: 40 EUR

Zwarte Louis Philippe-stijl armleunstoel met zwarte stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 100 x 57 x 63 cm. In goede staat.

Spiegel, (zwart/goudkleurig)
Result: 40 EUR

Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.

Ovaal bijzettafeltje (mahonie)
Result: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Hollands gepind kastje
Result: 40 EUR

Hollands eikenhouten gepind één-deurs kastje. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 x 74 cm. In goede staat.

Oude speeltafel
Result: 40 EUR

Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse rooktafel
Result: 40 EUR

Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 218 x 141 cm.
Result: 40 EUR

Oud oranje-rood Perzisch kleed met florale decor. Afmeting: 218 x 141 cm. In goede staat.

Oud Chinees tapijt, 174 x 236 cm.
Result: 40 EUR

Oud Chinees tapijt in pastelkleuren. Afmeting: 174 x 236 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Stier
Result: 40 EUR

Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.

7-Delige karafset
Result: 40 EUR

Zeven-delige kristallen karafset. Geëtst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Result: 40 EUR

Vier porseleinen figuren. Bestaande uit: Putti met druiven, ongemerkt, circa 1900. Dame, ongemerkt, circa 1900. Lampenvoet met twee figuren. Heer, circa 1900. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1920
Result: 40 EUR

Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Result: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...

Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal
Result: 40 EUR

Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Gerold figuren
Result: 40 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

3x Duits porselein, Beeldjes + tegel
Result: 40 EUR

Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Delftse borden
Result: 40 EUR

Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Result: 40 EUR

Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren van natuursteen
Result: 40 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuwse kop en schotels
Result: 40 EUR

Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.

Goebel porselein, Kievit
Result: 40 EUR

Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden
Result: 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Groot lot Chinese bloempotjes
Result: 40 EUR

Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese penselen potten
Result: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.