This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Zeldzaam damasten servet, 1955
Starting price 150 EUR

M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.

Gouden ring agaat
Starting price 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Result: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw
Result: 20 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bronzen stier, Pierre Chenet
Result: 400 EUR

Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.

2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes
Starting price 160 EUR

Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...

Asbak Holland-Amerika-lijn
Result: 75 EUR

1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Result: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Starting price 240 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke Nympfenburg beeldengroep
Starting price 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren lepels en prikkers
Starting price 40 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant, bicolour
Starting price 225 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...

2x Swarovski: Dolfijn en Hengst
Starting price 60 EUR

Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...

2x Messing kandelaren
Starting price 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Result: 70 EUR

Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Result: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Lot oud/antiek glas/kristal
Starting price 50 EUR

Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Franse Brevete bureauklok
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp
Starting price 60 EUR

Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.

Zilveren lepel & potjes in houder
Starting price 20 EUR

Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...

3 Delen Swarovski
Result: 50 EUR

Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...

Zilveren armband met schilden
Starting price 50 EUR

Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat

9x Swarovski
Result: 75 EUR

Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Gouden ring met citrien, Art Deco
Starting price 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...