Hans Truien, 1980. 1928 - 2005. Expressionistisch figuratieve voorstelling met bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen fraaie bloedkoralen, ø 6x6mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting, ø 32 mm, met een geschulpte rand en opgesol...
Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat
Prachtige zilveren tafelkandelaar, 925/000, 4 armig, geplaatst op een vierkante voet versierd met gegraveerde guirlandes met bloemen en strikken. Voorzien van 4 gekrulde armen met lichten met parelbew...
Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met ronde kast ø 34mm, voorzien van een fixoflex band met gouden bewerkte schakels. Merk Cordella, mechanisch. Glas is wat beschadigd.
Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...