Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Antieke metalen velours beklede koetsstoof. Circa 1900. Afmeting: 18 x 13,5 x 5 cm. In goede staat.
Lot antieke zakhorloge beschermkasten. Divers. Nikkel, zilver, koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5 - 6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees hardhouten kistje met parelmoer belijmd. Landschappen, figuren decor. Krimpnaden in hout. Afmeting: 7 x 24 x 13 cm. in redelijk/goede staat.
Modelhouten wenteltrap. Tweede helft 20e eeuw. Vurenhout met hardboard. Gesigneerd J. de Swart. Afmeting: 80 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Chinese albasten gesneden dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 15 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Vier diverse Oosterse dekseldoosjes van porselein, lakwerk, hout. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.
E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.
Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
Vergulde en plated ikoon. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Goud op zilveren choker met granaat en een zilveren ring met granaat. totaal ca 7,2 gram. 45 cm en ø54 In goede staat.
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...
Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Goud op zilveren choker, 925/000, met een gourmetcollier in het midden een ruitvormige hanger bezet met zirconia's en bovenaan de hanger een ovale cabouchon barnsteen. Grootte hanger 23x30mm, lengte 4...
Zilveren armband, 925/000, met wit opaal. Armband met in het midden 3 peervormige rozetten met peervormig geslepen witte opalen en een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, lengte 17-20cm. ca 5,9 gram. G...
Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Vijf zilveren ringen, 925/000, met zirconia's, o.a. zinzi. ca 43,6 gram. In goede staat
Lange zilveren armband, 925/000 met zirconia's. Bewerkte armband met schakels in 2 rijen om en om bezet met een zirconia. Breedte 6,5 mm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 21,5 cm. ca 19,2 gram...
Lot met 2 witmetalen zakhorloges, een Lanco ø 53 mm en een russisch horloge met ketting. ø 50mm. In goede staat
Horloge Wave London, chronograaf, met zwarte wijzerplaat en draaibare lunette, stalen kast voorzien van een witte rubberen band. ø 48 mm, Nieuw in doos.
Geslepen kristallen roomkan met diamant slijpsel op 835/000 zilveren voet van H 6,5 cm met parelrand. Afmeting: 10 x 15 cm. Kleine schade aan rand. In redelijk/goede staat.
Kristallen schaal met omgeslagen rand voorzien van een zilveren beugel met parelrand. MT.: F.A.Hoogendijk, Schoonhoven. 1925-1935. ø 16x14 cm. minimale chips. In goede staat.
Zilveren 835/000 roomlepel met acht-kantige gegraveerde bak en gecontourneerde gegraveerde haaksteel met staande eiken. Mr. Chr. J. Brunings-Joure. Anno 1878. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.
Sieradendoos gevuld met een lot sieraden met o.a. edelstenen colliers, met agaat en goudsteen.
Lot zilveren sieraden met een rinkelband met inleg, manchetknopen, dasschuif en horlogeketting. Diverse gehaltes, Totaal ca 57 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met amethist en topaas. Ring met in het midden een markies geslepen blauw topaas, met in de rand eromheen aan weerskanten 4 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 16 mm, ø 56. ...
Zilveren set sieraden en een bicolour bulova horloge, 925/000. Collier en armband met rozetten met saffier en zirconia, collier met een parelhanger en een Bulova dameshorloge, quarts.
Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....
Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.
Een 835/000 zilveren (ZII) aardbeilepel met tweezijdige floraal bewerkte steel, gedreven bak en vergulde binnenkant. Breukje in aanzetting. Afmeting: circa 22,5 cm. Gewicht: circa 55 cm. Verder in goe...
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.
Stel gehamerde 830/000 zilveren amandelbakjes met fijne parelrand. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: ø 8 cm. Gewicht circa 48 gram. In goede staat.
Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.
Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. gezicht op oostpoort te delft. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge, 835/000, met een bewerkte rand met krullen. Mechanisch, Ancre. 30x50mm. Werkend. In goede staat.
Lot met 11 armbanden met o.a. hoorn en been. Diversen voorzien van schilderingen.
Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. ca 9,1 gram. Nieuw
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 10-13-16 mm, met in een roze tint. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 57 cm. Nieuw
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Grove goud op zilveren ring, 925/000, met champagne kleurige steen. Brede strakke ring, 11 mm, met in het midden een kussenvormig gefacetteerde zirconia. ø 55, ca 20,1 gram, Duidelijke draagsporen, in...