Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...
Groot zilveren bestek, 800/000, in cassette. Bestek met gecontourneerde steel, voorzien van 12 tafellepels en -vorken, 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels, 10 dessertvorken en 12 desser...
Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op ovale voet met geschulpte rand. 31x18x5cm. Duits. ca 405 gram. In goede staat
Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...
Kleine bijbel voorzien van een bruin lederen kaft, met het nieuwe testament, met bewerkte binnenrand en een geelgouden slot, opengewerkt en versierd met filigrain en krullen, 585/000. Grootte 7x12x3cm...
Vijf odeurflacons met o.a. zilver, 835/000, en goud 585/000. Drie geslepen kristallen flacons met zilveren kraag en dop, en twee op zilveren voet, en een geslepen flacon met geelgouden kraag en dop en...
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...
Vier zilveren scheppen, 833/000, een kleine en grote sauslepel met ronde bak, model puntfilet, een sausschep met rechthoekige bak een steel met filetrand en een gebakschep met korte steel en krulbewer...
Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat
Vijf zilveren serveerdelen, 833/000, met een groentelepel, een vleesvork, een spiegeleischep en 2 compotelepels, model Hollands glad en Haags Lofje. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, zeist en A.J.Dr...
Geelgouden hanger, 585/000, met muntrand bezet met een gouden fl5,- , Wilhelmina 1912. Totaal ca 5,7 gram. In goede staat.
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63562, BASF 145 CL 001 en 1x E-lok 63561, DB BR 145 018-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62558, RTC EU43-006 en 1x E-lok 62497, MGW 183 500-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62379, FUC 190 301 en 1x E-lok 62598, EINST 1216 931-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43538, 13256 en 1x Diesellok 43522, V 200 013, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43487, SNCF BB 20011 en 1x E-lok 43681, BR112, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62451, GySEV 1116 061-1 en 1x E-lok 62440, FS E44.081, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62447, MRCE ES64 U2-067 en 1x E-lok 62470, SNCF 9105, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62586, Hector-Rail 142.105-8 en 1x E-lok 62376, NC E474-201, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62499, CFL 4006 en 1x E-lok 62503, CB Rail 185 579-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43680, DR BR143 en 1x E-lok 63546, SNCF BB 9302, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43999, NS 1700 en 1x E-lok 43720, BR 1044, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43724, ÖBB 1044 240-8 en 1x E-lok 43643, ÖBB 1141.09, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43542, Seedamm Re 446 446-7 en 1x E-lok 43686, DR BR 243, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.
Vier loks Roco H0: 1x V200 V200-40, 1x 43525, 1x 63518 en 1x 63569, deels in originele verpakking, deels met andere verpakking. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63808, TX 185 537-8 en 1x Diesellok 62859, TAGAB TMY 106, beide in originele verpakking en in goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.