Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.
Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Lot rest goud met een trouwring, gezaagd, oorsteker, filigrainbroche en een muntrand met onedele munt. ca 6 gram, zonder munt.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Oorknoppen met geschulpte en getorste rand bezet met een gefacetteerde granaat. ø 8 mm, 1,3 gram. In goede staat
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63677, ES 64 U2-903 en 1x E-lok 43824, FS E412 008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63690, VEV DE 300.02 en 1x E-lok 63675, ÖBB 1116 00-7, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43760, ÖBB 1110 018-7 en 1x E-lok 43605, BR E 636 FS, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43607, FS E 636 en 1x E-lok 43672.2, 2020, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43512, Re 4/4 2000 SBB en 1x E-lok 43780, SNCF BB 22387, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43710, BLS Ae 6/8 en 1x E-lok 43760, SNCB 2018, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63722, DB 101 094-1 en 1x E-lok 43826, FS E412.004, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62358, ARRIVA 183 005 en 1x E-lok 63890, FS E.444.019, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 72448, TX ES64 U2-029 en 1x Diesellok 63937, BEG D9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62787, RZHD M62-1237 en 1x E-lok 62486, ÖBB 1216 001-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62388, D-XRAIL 185 595-6 en 1x Diesellok 62933, CD 750 287-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63465, SNCF 468010 en 1x E-lok 43827, FS E 412.001, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok met tender 63201, DB-AG 18 201 en 1x Diesellok 63472, NSB 3.641, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.
Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.