This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oude Chinese schotel
Result: 245 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Result: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen wandconsoles
Result: 100 EUR

Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.

2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Result: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

7x Europees porselein
Result: 30 EUR

Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...

Lot antiek Chinees porselein
Result: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

3x Antiek aardewerk, 1900
Result: 35 EUR

Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...

Gouden koordarmband met fl 5,-
Result: 290 EUR

Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...

Zilveren bestek in cassette
Result: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, in cassette. Bestek met gecontourneerde steel, voorzien van 12 tafellepels en -vorken, 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels, 10 dessertvorken en 12 desser...

Zilveren ovale schaal
Result: 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op ovale voet met geschulpte rand. 31x18x5cm. Duits. ca 405 gram. In goede staat

Zilveren kluwenmandje
Result: 325 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...

Bijbel met gouden slotje
Result: 60 EUR

Kleine bijbel voorzien van een bruin lederen kaft, met het nieuwe testament, met bewerkte binnenrand en een geelgouden slot, opengewerkt en versierd met filigrain en krullen, 585/000. Grootte 7x12x3cm...

Lot odeurflacons, zilver/goud
Result: 110 EUR

Vijf odeurflacons met o.a. zilver, 835/000, en goud 585/000. Drie geslepen kristallen flacons met zilveren kraag en dop, en twee op zilveren voet, en een geslepen flacon met geelgouden kraag en dop en...

Gouden hanger met amethist en parels
Result: 275 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...

4 Zilveren scheppen
Result: 55 EUR

Vier zilveren scheppen, 833/000, een kleine en grote sauslepel met ronde bak, model puntfilet, een sausschep met rechthoekige bak een steel met filetrand en een gebakschep met korte steel en krulbewer...

2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)
Result: 50 EUR

Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat

Zilveren serveerdelen
Result: 190 EUR

Vijf zilveren serveerdelen, 833/000, met een groentelepel, een vleesvork, een spiegeleischep en 2 compotelepels, model Hollands glad en Haags Lofje. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, zeist en A.J.Dr...

Gouden muntrand met fl5,-
Result: 140 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met muntrand bezet met een gouden fl5,- , Wilhelmina 1912. Totaal ca 5,7 gram. In goede staat.

Lot zilver, bakjes en strooiers
Result: 50 EUR

Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs
Result: 145 EUR

S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Starting price 30 EUR

G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Result: 140 EUR

Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.

Schaal van Piet Regenspurg
Result: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Result: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Koffer vol Oosterse kleding (16x)
Result: 450 EUR

Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.

3x Chinese miniatuur meubelen
Result: 160 EUR

Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Antieke Franse stokbroodmand
Result: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63684 + 63804
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63562 + 63561
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63562, BASF 145 CL 001 en 1x E-lok 63561, DB BR 145 018-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62558 + 62497
Result: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62558, RTC EU43-006 en 1x E-lok 62497, MGW 183 500-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62379 + 62598
Result: 140 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62379, FUC 190 301 en 1x E-lok 62598, EINST 1216 931-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43538 + 43522
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43538, 13256 en 1x Diesellok 43522, V 200 013, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43487 + 43681
Result: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43487, SNCF BB 20011 en 1x E-lok 43681, BR112, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62451 + 62440
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62451, GySEV 1116 061-1 en 1x E-lok 62440, FS E44.081, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62447 + 62470
Result: 140 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62447, MRCE ES64 U2-067 en 1x E-lok 62470, SNCF 9105, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62586 + 62376
Result: 140 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62586, Hector-Rail 142.105-8 en 1x E-lok 62376, NC E474-201, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62499 + 62503
Result: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62499, CFL 4006 en 1x E-lok 62503, CB Rail 185 579-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43680 + 63546
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43680, DR BR143 en 1x E-lok 63546, SNCF BB 9302, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43541 + 43787
Result: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43999 + 43720
Result: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43999, NS 1700 en 1x E-lok 43720, BR 1044, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43724 + 43643
Result: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43724, ÖBB 1044 240-8 en 1x E-lok 43643, ÖBB 1141.09, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43542 + 43686
Result: 90 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43542, Seedamm Re 446 446-7 en 1x E-lok 43686, DR BR 243, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43559 + 43559
Result: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43416 + 43613
Result: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.

4x Roco H0: 43525, 63518, 63569, 41039
Result: 160 EUR

Vier loks Roco H0: 1x V200 V200-40, 1x 43525, 1x 63518 en 1x 63569, deels in originele verpakking, deels met andere verpakking. In goede staat.

2x Roco H0: 63808 + 62859
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63808, TX 185 537-8 en 1x Diesellok 62859, TAGAB TMY 106, beide in originele verpakking en in goede staat.

Antiek Schwarzwald klokje, 1915
Result: 110 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.

Vergulde houten zonneklok
Result: 80 EUR

Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.

Friese staartklok met scheepjes
Result: 120 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Louis Philippe naaitafel, 1860
Result: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.

Groot Oosters kleed
Result: 245 EUR

Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.

2x Antieke bustes
Result: 45 EUR

Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

2x Murano vazen
Result: 85 EUR

Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.

Copier Leerdam cactuspot
Result: 80 EUR

Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese kop en schotels (5x)
Result: 275 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Majolica bloempot
Result: 700 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen vaasjes
Result: 325 EUR

Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen vazen
Result: 160 EUR

Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...

Lot antiek Chinees porselein
Result: 250 EUR

Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta paard
Result: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

2x Kantonese kommen, 19e eeuw
Result: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.

Chinees kaststel
Result: 285 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...

Grote Herend presenteerschaal
Result: 70 EUR

Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.

7x Antieke Chinese kopjes
Result: 100 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...

3x 18e Eeuwse bordjes
Result: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met bloedkoraal
Result: 245 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat

Lot rest goud
Result: 120 EUR

Lot rest goud met een trouwring, gezaagd, oorsteker, filigrainbroche en een muntrand met onedele munt. ca 6 gram, zonder munt.

Gouden oorknoppen met granaat
Result: 70 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Oorknoppen met geschulpte en getorste rand bezet met een gefacetteerde granaat. ø 8 mm, 1,3 gram. In goede staat

John Bevort, Stadsgezicht Parijs
Result: 90 EUR

John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven
Result: 275 EUR

H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie bestekkistje
Result: 90 EUR

Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Lot oude speldjes
Result: 20 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

Antieke Engelse Enfield karabijn
Result: 205 EUR

Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63677 + 43824
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63677, ES 64 U2-903 en 1x E-lok 43824, FS E412 008, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63732 + 63470
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63690 + 63675
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63690, VEV DE 300.02 en 1x E-lok 63675, ÖBB 1116 00-7, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43760 + 43605
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43760, ÖBB 1110 018-7 en 1x E-lok 43605, BR E 636 FS, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43228 + 63679
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43607 + 43672.2
Result: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43607, FS E 636 en 1x E-lok 43672.2, 2020, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43539 + 43833
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43512 + 43780
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43512, Re 4/4 2000 SBB en 1x E-lok 43780, SNCF BB 22387, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43710 + 43760
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43710, BLS Ae 6/8 en 1x E-lok 43760, SNCB 2018, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63722 + 43826
Result: 95 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63722, DB 101 094-1 en 1x E-lok 43826, FS E412.004, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62358 + 63890
Result: 135 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62358, ARRIVA 183 005 en 1x E-lok 63890, FS E.444.019, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 72448 + 63937
Result: 135 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 72448, TX ES64 U2-029 en 1x Diesellok 63937, BEG D9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62787 + 62486
Result: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62787, RZHD M62-1237 en 1x E-lok 62486, ÖBB 1216 001-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62388 + 62933
Result: 225 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62388, D-XRAIL 185 595-6 en 1x Diesellok 62933, CD 750 287-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62837 + 63668
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63465 + 43827
Result: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63465, SNCF 468010 en 1x E-lok 43827, FS E 412.001, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63201 + 63472
Result: 145 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok met tender 63201, DB-AG 18 201 en 1x Diesellok 63472, NSB 3.641, beide in originele verpakking en in goede staat.

Moderne tafel + 3 stoelen
Result: 250 EUR

Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Perzisch kleed, 360 x 260 cm.
Result: 700 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 260 x 360 cm.
Result: 700 EUR

Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.

6x Antieke Chinese kop en schotels
Result: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.