This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

8x Oude/antieke Chinese kommen
Result: 130 EUR

Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Herend voetschaal
Result: 45 EUR

Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk (4x)
Result: 25 EUR

Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Result: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Starting price 40 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.

7x Europees porselein
Result: 30 EUR

Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...

Oude Japanse Satsuma vaas + gemberpot
Starting price 25 EUR

Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Makkumse borden
Result: 40 EUR

Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

2x Oude Napels figuren
Starting price 25 EUR

Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.

3-Delig Royal Delft kaststel
Result: 40 EUR

Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

3x Oud Hollands aardewerk
Starting price 30 EUR

Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Result: 40 EUR

Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.

3 Delen Duits aardewerk
Starting price 25 EUR

Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...

Duitse keramieken wandschotel
Result: 40 EUR

Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Result: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Result: 30 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten zonder deksel. Eén maal groot, floraal met vogel en tekst decor. Eén maal landschap decor rondom. Bakfout. Afmeting: 14,5 - 23 cm. In goede staat.

2x Duitse Meissen theekannen
Starting price 90 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Kantonese vazen
Starting price 70 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

8x Oud/antiek Chinees porselein
Result: 30 EUR

Acht maal oud/antiek porselein China etc. Bestaande uit: Vleesschaal, kapot. Vijf Capucijner schaaltjes, één chip. Perzische flacon. Afmeting: 7 - 35,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Meissen sauciere, 1920
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Nympfenburg beeldengroep
Starting price 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Chinees schoteltje met zilveren kaarsenhouder
Result: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein (divers)
Starting price 15 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Result: 60 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 7 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.