This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Eiken tafeltje, 1900
Starting price 30 EUR

Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.

3x Oude kleine Perzische kleden, 67 - 106 cm
Starting price 30 EUR

Drie oude Perzische kleden. Divers. Afmeting: 67 - 106 cm. In goede staat.

4x V & B kaarskandelaren
Starting price 30 EUR

Vier gesigneerde kristalglazen kaarskandelaren. Villeroy & Boch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.

5x Glaswerk, divers
Starting price 30 EUR

Vijf maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Boheems kristallen vaas, drie Murano vaasjes, onbekende groen-glazen vaas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

Mondgeblazen vaas
Starting price 30 EUR

Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.

4x Hollands plateel
Starting price 30 EUR

Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Starting price 30 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

4x Oude porseleinen figuren
Starting price 30 EUR

Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

2x Porseleinen eenden
Starting price 30 EUR

Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Satsuma porselein
Starting price 30 EUR

Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Oude Capodimonte piedestal
Starting price 30 EUR

Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.

3x Porselein, divers
Starting price 30 EUR

Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel
Starting price 30 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Antiek servies, 1900
Starting price 30 EUR

Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...

2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Starting price 30 EUR

Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Keramiek, Vaas/bierpul
Starting price 30 EUR

Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Starting price 30 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.

3x Oud Hollands aardewerk
Starting price 30 EUR

Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Lot Japans serviesgoed
Starting price 30 EUR

Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Starting price 35 EUR

Lot zilveren sieraden met een horloge, 3 ringen, diverse bedels en stukjes ketting. Totaal ca 81 gram.

Collier met turkoois
Starting price 35 EUR

Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.

Set met armband en collier
Starting price 35 EUR

Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm

2 Zilveren kandelaren
Starting price 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat

Zilveren armband met saffier
Starting price 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat

Ring met blauwe steen
Starting price 35 EUR

Ring met doorzichtige kunststof band met aan de bovenzijde een ovale double zetrand met blauwe steen. ø54. breedte 12 mm. In goede staat

Kristallen coupe met zilver
Starting price 35 EUR

Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 zilveren poot met parelrand. Afmeting: circa 11 x 12 cm. Poothoogte: 6,5 cm. Mr. J. Hogendoorn-Amsterdam. 1881 - 1890. Ch...

Armband Elvis Memphis
Starting price 35 EUR

Double armband, Elvis Memphis met diverse bedels. lengte 20-24cm. In goede staat

Set met zilveren ring, choker, oorknoppen
Starting price 35 EUR

Set met zilveren ring, choker en oorknoppen, 925/000, met een overslag. ca 15,1 gram. In goede staat

Goud op zilveren ring met steen
Starting price 35 EUR

Grove goud op zilveren ring, 925/000, met champagne kleurige steen. Brede strakke ring, 11 mm, met in het midden een kussenvormig gefacetteerde zirconia. ø 55, ca 20,1 gram, Duidelijke draagsporen, in...

2 Zilveren zakhorloges
Starting price 35 EUR

Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.

Collier van parels in roze tinten
Starting price 35 EUR

Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 10-13-16 mm, met in een roze tint. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 57 cm. Nieuw

Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Starting price 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. ca 9,1 gram. Nieuw

11 Armbanden
Starting price 35 EUR

Lot met 11 armbanden met o.a. hoorn en been. Diversen voorzien van schilderingen.

Zilveren hanghorloge
Starting price 35 EUR

Zilveren hanghorloge, 835/000, met een bewerkte rand met krullen. Mechanisch, Ancre. 30x50mm. Werkend. In goede staat.

Wijkniet, Stadsgezicht met ophaalbrug
Starting price 35 EUR

Wijkniet. 1927. 1894 - ...?..... Stadsgezicht met ophaalbrug. gezicht op oostpoort te delft. Houtsnede op papier. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.

2x Antieke inktpotten
Starting price 35 EUR

Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Antieke houtgestoken uil, 1900
Starting price 35 EUR

Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Originele Chinese muts
Starting price 35 EUR

Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke 6-arms bolkroonlamp
Starting price 35 EUR

Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.

Oude schoolklok
Starting price 35 EUR

Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

2x Bronzen boeddha's
Starting price 35 EUR

Twee oude bronzen boeddha figuren. Eén maal Genesha, één maal Bodhisattua. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette
Starting price 35 EUR

Antieke bronzen gesigneerde plaquette. Oude dame. P. Greiker/Greiber. Monogram H.S. 1929. Afmeting: 11,5 x 9 x 0,6 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen figuren
Starting price 35 EUR

Twee oude bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Nagietsels naar oud voorbeeld. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Starting price 35 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Hollands aardewerk
Starting price 35 EUR

Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...

Zillermahler beeld, Kat
Starting price 35 EUR

Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Hongaars porseleinen figuren
Starting price 35 EUR

Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Lot edelstenen kralen
Starting price 40 EUR

Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.

Stel zilveren amandelbakjes
Starting price 40 EUR

Stel gehamerde 830/000 zilveren amandelbakjes met fijne parelrand. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: ø 8 cm. Gewicht circa 48 gram. In goede staat.

Design dames horloge
Starting price 40 EUR

Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.

Zilveren tafelborstel
Starting price 40 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat

Zilveren aardbeilepel
Starting price 40 EUR

Een 835/000 zilveren (ZII) aardbeilepel met tweezijdige floraal bewerkte steel, gedreven bak en vergulde binnenkant. Breukje in aanzetting. Afmeting: circa 22,5 cm. Gewicht: circa 55 cm. Verder in goe...

Zilveren riksja
Starting price 40 EUR

Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.

Zilveren beugeltas
Starting price 40 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat

Zilveren hanger met edelstenen
Starting price 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw

Lot zilveren sieraden, 3x
Starting price 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....

Armband Uno de 50
Starting price 40 EUR

Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat

Zilveren setje en bulova horloge
Starting price 40 EUR

Zilveren set sieraden en een bicolour bulova horloge, 925/000. Collier en armband met rozetten met saffier en zirconia, collier met een parelhanger en een Bulova dameshorloge, quarts.

Zilveren ring amethist en topaas
Starting price 40 EUR

Zilveren ring, 925/000, met amethist en topaas. Ring met in het midden een markies geslepen blauw topaas, met in de rand eromheen aan weerskanten 4 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 16 mm, ø 56. ...

Lot zilveren sieraden
Starting price 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een rinkelband met inleg, manchetknopen, dasschuif en horlogeketting. Diverse gehaltes, Totaal ca 57 gram. In goede staat

Lot edelstenen colliers
Starting price 40 EUR

Sieradendoos gevuld met een lot sieraden met o.a. edelstenen colliers, met agaat en goudsteen.

Zilveren roomlepel, 1878
Starting price 40 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met acht-kantige gegraveerde bak en gecontourneerde gegraveerde haaksteel met staande eiken. Mr. Chr. J. Brunings-Joure. Anno 1878. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.

Kristallen schaal met beugel
Starting price 40 EUR

Kristallen schaal met omgeslagen rand voorzien van een zilveren beugel met parelrand. MT.: F.A.Hoogendijk, Schoonhoven. 1925-1935. ø 16x14 cm. minimale chips. In goede staat.

Roomkan met zilveren voet
Starting price 40 EUR

Geslepen kristallen roomkan met diamant slijpsel op 835/000 zilveren voet van H 6,5 cm met parelrand. Afmeting: 10 x 15 cm. Kleine schade aan rand. In redelijk/goede staat.

Horloge Wave London
Starting price 40 EUR

Horloge Wave London, chronograaf, met zwarte wijzerplaat en draaibare lunette, stalen kast voorzien van een witte rubberen band. ø 48 mm, Nieuw in doos.

2 Zakhorloges
Starting price 40 EUR

Lot met 2 witmetalen zakhorloges, een Lanco ø 53 mm en een russisch horloge met ketting. ø 50mm. In goede staat

Zilveren armband met zirconia's
Starting price 40 EUR

Lange zilveren armband, 925/000 met zirconia's. Bewerkte armband met schakels in 2 rijen om en om bezet met een zirconia. Breedte 6,5 mm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 21,5 cm. ca 19,2 gram...

5 Zilveren ringen zirconia
Starting price 40 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000, met zirconia's, o.a. zinzi. ca 43,6 gram. In goede staat

Zilveren armband Mexico
Starting price 40 EUR

Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.

Zilver vergulde armband met zirconia's
Starting price 40 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...

Zilveren miniatuur, Pannenkoekmes
Starting price 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Zilveren armband met witte opaal
Starting price 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met wit opaal. Armband met in het midden 3 peervormige rozetten met peervormig geslepen witte opalen en een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, lengte 17-20cm. ca 5,9 gram. G...

Goud op zilveren choker met barnsteen
Starting price 40 EUR

Goud op zilveren choker, 925/000, met een gourmetcollier in het midden een ruitvormige hanger bezet met zirconia's en bovenaan de hanger een ovale cabouchon barnsteen. Grootte hanger 23x30mm, lengte 4...

Zilveren lepels en prikkers
Starting price 40 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat

Lot divers met zilver (5x)
Starting price 40 EUR

Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...

5 Kettingen
Starting price 40 EUR

Vijf kettingen met o.a. hout hoorn en turkoois. Afrikaans.

3 Zilveren armbanden
Starting price 40 EUR

Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...

Gouden horloge, Viking
Starting price 40 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.

Zilver vergulde choker en ring met granaat
Starting price 40 EUR

Goud op zilveren choker met granaat en een zilveren ring met granaat. totaal ca 7,2 gram. 45 cm en ø54 In goede staat.

A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Starting price 40 EUR

A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ikoon, 21e Eeuw
Starting price 40 EUR

Vergulde en plated ikoon. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Starting price 40 EUR

Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.

A. Sokolova, Vazen met witte rozen (pendant)
Starting price 40 EUR

Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.

P. Cox, Hollands heidegezicht
Starting price 40 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesig., Mand met rozen
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij op papier
Starting price 40 EUR

Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.

E. Witkamp/Ernst Sigmund, Koning met zijn gevolg
Starting price 40 EUR

E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht Monnickendam
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. v.d. Spek, Stilleven met diverse accessoires
Starting price 40 EUR

A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Hulshoff Pol, Liggende poes
Starting price 40 EUR

Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Starting price 40 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Oude landkaart
Starting price 40 EUR

Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Starting price 40 EUR

W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Starting price 40 EUR

Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kaarskandelaar
Starting price 40 EUR

Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.