This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

4x Oosterse dekseldoosjes
Starting price 40 EUR

Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Antieke glas-in-lood lamp, 1920
Starting price 40 EUR

Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.

3x Brons
Starting price 40 EUR

Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Starting price 40 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Wit porseleinen tafellamp
Starting price 40 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.

2x Antiek, 1900
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.

4x Oude schilderij verlichting
Starting price 40 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Starting price 40 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Lento thermometer
Starting price 40 EUR

Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Hanglamp met kelken
Starting price 40 EUR

Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.

Schildpad doos
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Zeiss Ikon camera-lichtmeter
Starting price 40 EUR

Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.

2x Antiek
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

4-Delig antiek theeservies, 1920
Starting price 40 EUR

Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Starting price 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

Plated messing klok-omranding, 1800
Starting price 40 EUR

Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oosterse dekseldoosjes
Starting price 40 EUR

Vier diverse Oosterse dekseldoosjes van porselein, lakwerk, hout. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Antieke Chinese albasten dekseldoos, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Chinese albasten gesneden dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 15 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Model wenteltrap
Starting price 40 EUR

Modelhouten wenteltrap. Tweede helft 20e eeuw. Vurenhout met hardboard. Gesigneerd J. de Swart. Afmeting: 80 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kistje met inleg
Starting price 40 EUR

Antiek Chinees hardhouten kistje met parelmoer belijmd. Landschappen, figuren decor. Krimpnaden in hout. Afmeting: 7 x 24 x 13 cm. in redelijk/goede staat.

Lot antieke zakhorloge kasten
Starting price 40 EUR

Lot antieke zakhorloge beschermkasten. Divers. Nikkel, zilver, koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5 - 6 cm. In goede staat.

Antieke koetsstoof, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke metalen velours beklede koetsstoof. Circa 1900. Afmeting: 18 x 13,5 x 5 cm. In goede staat.

Vijzel en uitgewerkte noot
Starting price 40 EUR

Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

Oude tassa met bronzen voet
Starting price 40 EUR

Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse bij, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

3x oud cloisonne
Starting price 40 EUR

Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

Bakelieten wandklok, 1940
Starting price 40 EUR

Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Starting price 40 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

19e Eeuws eiken wandregaal
Starting price 40 EUR

19e Eeuws eikenhouten wandregaal in boeren-stijl. Afmeting: 95 x 92 x 15 cm. In goede staat.

Eiken piedestal
Starting price 40 EUR

Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.

Hollandse hangvitrinekast
Starting price 40 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.

Theekastje met glas-in-lood
Starting price 40 EUR

Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.

Oud Nepalees vloerkleed
Starting price 40 EUR

Oud Nepalees pastelkleurig vloerkleed. Sherpa. Afmeting: 253 x 171 cm. In goede staat.

Oude Chinese loper, 185 x 93 cm.
Starting price 40 EUR

Oude Chinese loper met pioenrozen decor. Afmeting: 185 x 93 cm. In goede staat.

Chinese draken schildpad
Starting price 40 EUR

Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische figuren
Starting price 40 EUR

Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

2x Oude figuren
Starting price 40 EUR

Twee oude figuren. 20e Eeuw. Eén maal natuursteen, Chinese dame, met goud decor. Eén maal houtgesneden dame. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Starting price 40 EUR

Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antiek opaline kaststel, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Starting price 40 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Starting price 40 EUR

Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

2x Kristal
Starting price 40 EUR

Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Starting price 40 EUR

Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek kristal
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek kristal. Amandel geslepen. Bestaande uit: Bowlpot en een stopkaraf. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.

2x Karaffen met zilverwerk
Starting price 40 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse gegraveerde kristallen karaffen met 925 zilveren plaquettes. Brandy en Port. Aanslag. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.

10-Delige glazen bowlstel
Starting price 40 EUR

Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Starting price 40 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

Goldscheider figuur
Starting price 40 EUR

Duits terracotta West-Germany Goldscheider vrouwenhoofd. 50er Jaren. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Starting price 40 EUR

Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.

3x Goud-Imari
Starting price 40 EUR

Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

3x Oude keramieken vazen
Starting price 40 EUR

Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.

3x Gemerkt keramiek
Starting price 40 EUR

Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Starting price 40 EUR

Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Starting price 40 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Antiek porselein
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...

3x Makkumse vazen
Starting price 40 EUR

Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

4x Antieke Satsuma sierborden
Starting price 40 EUR

Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse Imari vazen
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

2x Antiek Japan
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Starting price 40 EUR

Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.

Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel
Starting price 40 EUR

Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

Mosa servies (wit)
Starting price 40 EUR

Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

2x Duits serviesgoed
Starting price 40 EUR

Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...

18e-19e Eeuwse porseleinen schotel
Starting price 40 EUR

18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Starting price 40 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse borden
Starting price 40 EUR

Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Starting price 40 EUR

Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Duits drakenservies
Starting price 40 EUR

Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Starting price 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.

Italiaanse bloemenkorf, 1960
Starting price 40 EUR

Italiaanse porseleinen bloemenkorf met opgewerkte bloemen. Circa 1960. Handvat gelijmd. Afmeting: 27 x 16 x 23 cm. In redelijke staat.

2x Hollandse sierschotel
Starting price 40 EUR

Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Starting price 40 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese schotel
Starting price 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

8x Oude Chinese vazen
Starting price 40 EUR

Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.

4x Antieke Chinese bekers
Starting price 40 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Starting price 40 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Starting price 45 EUR

Ovaal 835/000 zilveren opengewerkte bonbonschaal met florale bovenrand. Afmeting: circa 15,5 x 11,5 cm. Gewicht circa 75 gram. Mr. Zaanlandse Zilversmederij-Haarlem. Anno 1962. In goede staat.

Zilveren zout/mosterd lepeltjes
Starting price 45 EUR

Stel 835/000 zilveren zoutlepeltjes, Louis Seize-model en een mosterd lepeltje. Voorzien van ronde bakken en stelen met ajour gezaagde bokaal, bekroond met strik. Lengte: circa 8 cm. Gewicht: circa 15...

Kristallen koekschaal met zilver
Starting price 45 EUR

Geslepen kristallen koekschaal met ruit- en waaier slijpsel. Voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Afmeting: ø 24 cm. Anno 1889. Reparatie aan beugel. In redelijke staat.

Lot zilver (7x)
Starting price 45 EUR

Lot met zilver, met 4 kristallen kandelaars met opgelegde zilveren rand, een zilveren vaasje, een odeurflesje met silveroverlay en een suikerschep met steel voorzien van Djokja motief. Diverse gehalte...

Zilveren bakje+gulden
Starting price 45 EUR

Zilveren 835/000 bakje met twee opengewerkte grepen met gezichten en een zilveren Wilhelmina gulden anno 1923 op de bodem. Zaanlandse Zilversmederij. Anno 1971. Afmeting: 8,5 cm. Gewicht: circa 60 gra...

Kristallen schaal met zilveren beugel
Starting price 45 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...

3 Zilveren broches
Starting price 45 EUR

Drie broches, 2 ovale zilveren modellen, één met blauwe steen en één met bloemenmand met stenen. En een alpaca broche in de vorm van een blad.

3 Zilveren armbanden
Starting price 45 EUR

Drie zilveren armbanden, armband met rechthoekige open schakels, voorzien van een slotje als sluiting, een armband met een ruw bewerkte schakel en een armband met ovale schakels met zwarte bewerking. ...

Zilveren collier en armband
Starting price 45 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met cilindervormige buisjes met bolletjes. ø 4mm. 45 cm en 19 cm. totaal ca 24,7 gram. In goede staat

3 Zilveren armbanden
Starting price 45 EUR

Lot met 3 zilveren armbanden, één van een horlogeketting gemaakt uit fijn filigrain, één met vierkante opengewerkte schakels met bewerking en één met een fantasie gourmet schakel. ca 19 cm. Totaal ca ...

2 Zilveren broches
Starting price 45 EUR

Twee zilveren broches, 925/000, een ovaal model met geruwd oppervlak versierd met parel en een broche met bladvorm bezet met diverse groene stenen. 5-7 cm. ca 20,7 gram. In goede staat

A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Starting price 45 EUR

A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Starting price 45 EUR

Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.