Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...
Collier met parel en granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwaterparels, 7,5 mm, en granaat, ø4,5 mm, bevestigd aan een grote sluiting, met filigrain en granaat. ø 27,5 mm. ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...
Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Italiaanse oorkonde met document voor verdiensten. Gran Maestro Dell'Ordine Della Corona D'Italia 1911. Op medaille staat in Fide Salus, groot kruis en wapen verso (geëmailleerd), Rome orde van d...
Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.
Groot lot met 11 Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, BWG, en een zilveren rouwbroche met haarwerk. Met 2 onedele delen: een rijstkom en een ronde schaal met omgeslagen rand. Zilver totaal ca 1020 gra...
Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...
Geelgouden ring, 750/000, met platina zijstukken en zetkasten bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x4,5mm, en 2 briljant geslepen diamanten, ca 2x0,12ct. Breedte ring 6 mm. ø 53 ca 3,5 gram. In...
Elegante gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een geelgouden halve gladomzetting voorzien van een ovaal gefacetteerde saffier, 5,8x4,9mm, met in de band van de ring aan...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Diamonde rijring, model 611, met een witgouden zetkast bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 SI/P-H. ø 52 ca 3 gram. In goede staat
Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.
Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren tafelklokje, 925/000, rechthoekig model voorzien van voorstellingen met figuren. Geplaatst op 4 pootjes, één afwijkend en een gekrulde greep. Met wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers....
Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch Kelim kleed met kubistische motieven. Meerkleurig. Afmeting: 230 x 132 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met geelgouden schakelband. Merk Roamer, met een vierkante kast. 15x15mm, lengte 17 cm. ca 19,1 gram. In goede staat
Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.
Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...
Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad. ø 50mm. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte cijfers. Uurwerk getekend: J. Perins, London. Gerestaureerd aan de kast, divers...
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.
Paar zilveren kandelaars, 835/000, op ronde voet met gelobde bewerking. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Drie-delige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met slanke hals en uitvouwbare vleugels. Aflopend in grootte. Afmeting: 22, 13, 7 cm. In goede staat.
Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Zilveren theeservies, 800/000, 3 delig met theekan, melkkan en suikerbak, met een 10-hoekige vorm geplaatst op ronde voet. 19x8,5x15cm, 12x8,5x6cm en ø 8,5x5cm. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd. T...
Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.
Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat
Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...
Geelgouden choker en ring, 750/000, met jade. Choker met figaro collier in het midden een gesneden bloem uit jade, ø 18 mm. met aan weerskanten wiebervormig gouden element bezet met briljant geslepen ...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strak model rijring met witgouden zetkast met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 VSI-E, ø56.ca 4,7 gram. In goede staat
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant. Oorknoppen, half rond model met onder elkaar geplaatste hartjes bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Grootte 19x6mm. ca 5,3 gram. In g...
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met een Frans gourmet schakels. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 6 mm, 19,5 cm. ca 3,9 gram. In goede staat
Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met gouden fl10,-. Broche met muntrand bezet met een gouden fl10,- Wilhelmina 1911. Grootte 30 mm. ca 10,2 gram. In zeer goede staat
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.
Rado dames horloge, Jubilé, twotone, met 4 diamanten op de wijzerplaat. Voorzien van saffier glas. breedte 18 mm. kastnummer:153.36096.2N lengte 17 cm en nog 2 extra schakels. In goede staat
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
Geelgouden horloge, 585/000, Lincon met geelgouden gevlochten band, Voorzien van een achthoekige kast.13x17mm, lengte 17 cm. Quarts. Totaal gewicht 17 gram. gerepareerd aan de band. In goede staat
Fraai stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee geslepen kristallen karaffen met deels zilveren stoppen versierd met zilveren fuchsia's. Voorzien van zilveren ketting met rand om de karaf. ø1...
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met Chinese voorwerpen decor. Circa 1900. Gaatje voor stroomdraad. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse plantenhanger in Empire-stijl. Figuren decor. Italië. Met tekst 'Fonderia Giorgio Sommer via Galabritto 23 Napoli'. Afmeting: 26 x ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil marmeren buste door Richard Aurili. 1834 - 1914. Dames buste, meerdere soorten marmer. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode. Achterwand en ladenbodems vervangen. Circa 1760. Afmeting: 87 x 110 x 56 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl halbank met klepzitting. Afmeting: 107 x 117 x 43 cm. In goede staat.