19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Doos met diverse klokken en onderdelen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 49 x 37 cm. In goede staat.
Gave Franse comtoise wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 30 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap decor. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese Schippertjes klok met eikenhouten klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude schoolklok. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, compleet met sleutel en slinger. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.