Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing gewichten, wijzerplaat en slinger. Geslepen glas. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Neo Gotische vergulde miniatuur Hinterzappler. Roy a Paris. Met stolp. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws vergulde latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje met glazen stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Plated 19e eeuws miniatuur Vorderzappler klokje onder glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen klok met goud decor. Handbeschilderd. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Frans pendulestel met klokkendraagsters en vazen. Compositie metaal en marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 -58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse latoenkoperen Vorderzappler met amazones te paard. Met antieke stolp. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Winterhalder + Hofmeier tafelklok met kwartierslag uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande bolkop klok met snijwerk, messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.