Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen pendule in 18e eeuwse stijl. met plated cartouches. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting; 60 x 38 x 20 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse keramieken bakkersklok met distel decor en compositie metalen versieringen. Acht-daags stil uurwerk. Afmeting: 38 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Met bloemenmeisje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Klein deukje wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Schwarzwald wandklok met wekker en slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 35 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese Schippertjes klok met eikenhouten klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Brise printoniere. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Twee sierstukken zijkanten marmer missen. Afmeting: 62 cm. In redelijk/g...
Antieke Brevette Bulle Clock met wortelnoten klokkast en intarsia. Electrisch. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap decor. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Duitse Kieninger staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Gemerkt Brixon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 185 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans antiek Carrara marmeren klokkenstel met goudkleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Oude messing Swiza lantaarnklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met wekker. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Gave antieke Duitse notenhouten regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...
Antiek Engels uurwerk met snek. Circa 1900. Howard Bro's Liverpool & London. Afmeting: ø 20 cm x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met kroon. Circa 1915. Afmeting: 85 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en datumaanduiding + harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Antiek messing vogelkooi klokje met vogeltje en bol met tijdaanduiding. D.P. No. 60694. Circa 1920. Functie niet getest. Veer goed. Afmeting: 13 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse wit-marmeren Neo Gothische Charles Dix pendule met vergulde slinger en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje van ornament af, maar erbij. Afmeti...
Antieke Duitse 19e eeuwse staande klok. Huwelijk tussen Schwarzwald uurwerk en Biedermeier berkenhouten klokkast. Wormbeval. Afmeting: 240 x 50 x 26 cm. In matige toestand.
19e Eeuwse Engelse staande klok. Met eikenhout en mahonie klokkast. Eén-daags. Afmeting: H 226 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...