Dubbele messing reiswekker met Sevres-stijl plaquettes,klok en barometer. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Messing reiswekker met Reuge speelwerk. Gemerkt Mercedes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Cloisonne tafelklok met messing en porseleinen plaquettes en zuilen. 21e Eeuw. Batterij uurwerk met centrale secondenwijzer. Klok is van mooie kwaliteit. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Klein deukje wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger met kroon en driekwart zuilen. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. in goede staat.
Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.