Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek opaline glas. Handbeschilderd. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal vaas en één maal petroleumlamp. Afmeting: 26 - 53 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...
19e Eeuwse Engelse roodkoperen kraantjeskan met porselein. Eén chip. Afmeting: 36 x ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antiek vergulde compositie metalen lampenvoet op albast basement. Vrouw met mandoline. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm.
Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos met mozaïek op deksel. Turnbridge Ware. Circa 1900. Afmeting: 10 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen met sprinkhaan en floraal decor. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Ridders. Circa 1920. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Europese en Oosterse bronzen bellen. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse bronzen handbel. Klepel vervangen later. Afmeting: 20,2 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese geëmailleerde vazen met Familie Rose decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
Twee grote oude Chinese houtgestoken wandconsoles met Chinese godheden. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos met lithografie en gegraveerd deksel. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruineerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Noorse hangtelefoon met houten kast. Aktieselskabet Kristiania Norge. Circa 1930. Afmeting: 73 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren (tuin) bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x ø 30 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse officierskist met bronzen leeuwen, sierlijsten, intarsia met kariatiden, putti's en officiers portret op deksel. Afmeting: 15 x 34 x 25 cm. In goede staat.