This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Frans erotisch boekje
Starting price 50 EUR

19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiquarische Latijnse boeken
Result: 35 EUR

Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...

2x Antieke sloten
Starting price 90 EUR

Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Result: 35 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Houten sierkistjes
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

Bewerkte kalebas beker
Result: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse bewerkte kalebas beker met latijnse tekst 'Soidalvisita'? Massief zilveren bovenrand. Afmeting: 10,5 x ø 8 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuws koperwerk/metaal
Result: 140 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk/metaal. Bestaande uit: Windvaan, zeemeermin. Windvaan, duif. Twee beschilderde klok versieringen. Afmeting: 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

3x Zijdebloemen onder stolp
Result: 170 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen vazen met zijden bloemen en glas onder glazen stolpen. Eén stolp kapot. Afmeting: 32 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Hebreeuwse monstrans
Starting price 200 EUR

Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

18e Eeuwse barometer
Starting price 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barometer door D.S. Tessa Fecit Amsterdam. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kwikbarometer
Result: 50 EUR

19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Oude stick barometer
Starting price 50 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Starting price 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Starting price 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

Stel petroleumlampen
Starting price 290 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen met messing petroleumlampen. Met romantische figuren decors. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

2x Italiaanse lampen
Result: 50 EUR

Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.

2x Moderne kristalglazen tafellampen
Result: 170 EUR

Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lento thermometer
Starting price 40 EUR

Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.

Antiek scheepsstuurwiel
Starting price 80 EUR

Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.

Antieke houten foto camera, 1920
Result: 140 EUR

Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

3x Miniatuur schilderijen
Starting price 60 EUR

Drie miniaturen in ovale messing lijsten. Deels geschilderd. Dimarcle en Hering. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 43 x B 10 cm. In goede staat.

Oude Engelse sextant
Starting price 50 EUR

Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke violen +strijkstok
Result: 100 EUR

Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke viool
Result: 80 EUR

Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Starting price 50 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

3x Oude viool
Result: 100 EUR

Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.

Antieke mandoline in koffer, 1920
Result: 85 EUR

Antieke mandoline in latere koffer. Circa 1920. Afmeting: 67 x 22 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Philips luidspreker
Result: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

Professionele Philips video camera VK4000
Starting price 100 EUR

Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...

Zeldzame ronde platenspeler
Result: 225 EUR

Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.

Ton Funk Violetta + Philips radio
Result: 50 EUR

Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.

Antieke Philips radio 815 A, 1936
Starting price 60 EUR

Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.

Duitse Volksemfänger+koptelefoon
Result: 135 EUR

Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Antieke viool + 2 strijkstokken
Result: 70 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuws koperwerk
Result: 50 EUR

Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

4x Antiek schildpad
Result: 130 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Empire-stijl wandkandelaren
Starting price 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Koperen pannenset (6x)
Result: 50 EUR

Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.

Koperen pannenset (5x)
Result: 50 EUR

Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Result: 85 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

2x bronzen Empire kandelaren
Result: 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels
Result: 60 EUR

Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 56 cm. In goede staat.

Antieke bronzen bureaulamp
Result: 50 EUR

Antieke bronzen bureaulamp met putti. Twee-lichts. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Result: 140 EUR

Twee grote rood keramieken tafellampen met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Result: 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

2x Design tafellampen
Result: 80 EUR

Twee design tafellampen met marmeren kappen. Brons gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x Oude hanglampen
Result: 50 EUR

Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

Hanglamp met kelken
Starting price 40 EUR

Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.

Ronde laagjes-hanglamp, 1960
Result: 40 EUR

Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.

2x Oude plafondlampen
Starting price 80 EUR

Twee oude plafond hanglampen. Eén maal zakkroonlamp met geslepen kristal. Eén maal ovaal met messing + kristalglas. Afmeting: 46 x ø 26 cm. / 32 x 37 x 25 cm. In goede staat.

Kristallen plafondlamp
Starting price 150 EUR

Grote messing plafonniere met kristal. Midden 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 55 cm. In goede staat.

2x Italiaanse albasten lampen
Starting price 50 EUR

Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp
Starting price 200 EUR

Italiaanse vergulde houten Barok-stijl tafellamp. Eén vleugel los er bij. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

Messing hallamp
Result: 90 EUR

Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp in vorm van eend
Result: 45 EUR

Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.

Verchroomde bureaulamp
Result: 40 EUR

Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp
Result: 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

50er Jaren staande lamp
Result: 90 EUR

Drie-kleurige 50er jaren staande lamp met drie bakelieten fittingen en houten voet. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.

Franse Hermes damestas
Starting price 250 EUR

Franse Hermes Paris damestas met linnen en leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Antiek Droste Cacao blik
Starting price 150 EUR

Antiek Hollands Droste Cacao blik. Vijf kilogram blik. Circa 1920. Haarlem. Afmeting: 28 x 19 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Droste Cacao blik
Starting price 100 EUR

Antiek Droste Cacao blik van 2,5 kilogram. Haarlem-Holland. Circa 1920. Afmeting: 27 x 15 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam Droste Cacao blik
Result: 90 EUR

Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken Balinees paneel
Result: 45 EUR

Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.

Antieke (water)bronplaat
Starting price 100 EUR

Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.

Oud lederen motorpak
Starting price 30 EUR

Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.

19e Eeuws tafelstuk
Result: 60 EUR

19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.

19e Eeuwse dekseldoos
Starting price 180 EUR

19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Schildpad doos
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

Schildpad doos
Result: 80 EUR

Gave 19e eeuwse gecontourneerde schildpaddoos. Zonder pootjes. Afmeting: L 15 x B 7,5 x H 4,5 cm. In goede staat.

4x Lampen, divers
Starting price 70 EUR

Vier lampen. Divers. Bestaande uit: Buitenlamp, circa 1920. Smeedijzeren tafellamp, circa 1950. Koperen lampenvoet, circa 1920. Messing wandlamp, 20e eeuw. Afmeting: 30- 40 cm. In goede staat.

19e Eeuwse hengselmand, 1870
Result: 225 EUR

19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Vrouwenbuste op console
Result: 110 EUR

Decoratieve metalen vrouwenbuste op compositie piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

Decoratieve houten putti
Result: 90 EUR

Grote decoratieve houten gepolychromeerde putti met schelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Starting price 60 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Lot decoratie figuren+consoles
Result: 95 EUR

Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

2x Oude Oosterse gordelknopen
Result: 40 EUR

Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

Kralentas met zilveren beugel
Starting price 190 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. Voorzien van zilveren ketting. MT.: A.Molenberg, Groningen, jl.: J.:1919. 16x28cm. Bevestigd aan een fraaie kr...

Kralentas
Result: 50 EUR

Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat

Zeiss Ikon camera-lichtmeter
Starting price 40 EUR

Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.

2x Spiegels + kandelaren
Result: 75 EUR

Twee maal antiek stukwerk met hout. Wandspiegels met kandelaren. Kleine beschadigingen. Bronskleurig. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.

Antieke kroonluchter
Starting price 60 EUR

18e - 19e Eeuwse bronzen kaarsenkroon. Barok-stijl. Afmeting: 35 x ø 36 cm. In goede staat.

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Starting price 20 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Judaica borduursel
Starting price 20 EUR

Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Zeldzame Poolse Judaica sabat olielamp
Starting price 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Poolse Judaica sabat olielamp. In-compleet. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijke staat.

19e Eeuwse Judaica chanoeka lamp
Starting price 125 EUR

19e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 21,5 x 15 x 4 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Judaica Challah schaal
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Judaica plated messing Challah schaal. Floraal, halve maan + hart. Afmeting: 36 x 2 x 24 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuwse Judaica chanoeka lamp
Starting price 125 EUR

18e - 19e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 23 x 18 x 5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Judaica bronzen chanoeka
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse Judaica bronzen 9-lichts chanoeka olielamp. Afmeting: 23 x 17,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Judaica bronzen sabat olielamp
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Jadaica bronzen hangende sabat olielamp. Afmeting: 22 cmm. In goede staat.

18e Eeuwse Jadaica wandhanger
Starting price 350 EUR

18e Eeuwse Judaica bronzen ner tamid (eeuwig licht) wandhanger met leeuw. Afmeting: 24 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans masker
Starting price 50 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker. Afmeting: 36 x 13 x 20 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans masker
Starting price 50 EUR

Oud Afrikaans masker met leder en bamboe haar. Afmeting: 26 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Oude Caballero lichtreclame
Result: 40 EUR

Oude Caballero sigaretten lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 39 x 28 x 15 cm. In goede staat.

2x Van Rossum's Troost Tabak affiches
Result: 190 EUR

Twee oude Van Rossum's Troost tabak affiches. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm / H 80 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.