Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee oude Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen met sprinkhaan en floraal decor. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antieke klassistische houten piedestal. Circa 1900. Afmeting: H 120 x B 35 x D 34 cm. In goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Antieke messing hanglamp met geslepen gesatineerd glas en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 90 x ø 55 cm. In goede staat.
Decoratieve metalen vrouwenbuste op compositie piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Antieke gobelin met jagers en wildvoorstelling. Circa 1920. Afmeting: 128 x 183 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing geëmailleerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder met boekjes en accessoires. Afmeting: 47 x 34 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse lijsten. Onder andere; één maal bladgoud met veren hoeken. Doekmaat: H 34,5 x B 35,5 cm / H 65 x B 49,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek opaline glas. Handbeschilderd. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal vaas en één maal petroleumlamp. Afmeting: 26 - 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Hollandse tabakspijphouder met koperbeslag en spreuk + jaartal 1784. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Empire-stijl vergulde bronzen tafellamp met albast basement. Circa 1915. Art Nouveau. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Europese en Oosterse bronzen bellen. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude marionet poppen gemaakt van hout met metalen harnassen. Ridders. Afmeting: 41 cm. In goede staat.