This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oude stick barometer
Starting price 50 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Oude Engelse sextant
Starting price 50 EUR

Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Starting price 50 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

2x Italiaanse albasten lampen
Starting price 50 EUR

Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans masker
Starting price 50 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker. Afmeting: 36 x 13 x 20 cm. In goede staat.

Oud Afrikaans masker
Starting price 50 EUR

Oud Afrikaans masker met leder en bamboe haar. Afmeting: 26 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Jugendstil Lebkuchen doos
Starting price 50 EUR

Grote antieke Duitse blikken Jugendstil Nürnberger lebkuchen doos van Heinrich Haeberlein. Circa 1915. Afmeting: 12 x 39 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Aziatische tafelbellen
Starting price 50 EUR

Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

6x Japanse lakdoosjes
Starting price 50 EUR

Zes oude/antieke beschilderde Japanse lakdoosjes. Divers. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke wandlampen
Starting price 50 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bureauset
Starting price 50 EUR

Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen, gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Starting price 50 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

2x Hoeketagieres, 1870
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Italiaans design lampje
Starting price 50 EUR

Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

Antiek tinnen snuifdoosje, 1915
Starting price 50 EUR

Antieke geëtste tinnen Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

6x Japans lakwerk
Starting price 50 EUR

Zes maal oud/antiek Japans lakwerk. Onder andere dekseldoosjes en brievenhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

2x Plaquettes, Brons/zilver
Starting price 50 EUR

Twee plaquettes. Eén maal antiek brons, Maria met kruis. Eén maal 925/000 zilveren plaquette, moeder met kind. Italië. 21e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Japanse tinnen dekseldoos
Starting price 50 EUR

Grote antieke Chinese tinnen dekseldoos met kraanvogel, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Starting price 50 EUR

Antieke Chinese spekstenen opengewerkte wierookbrander met Foo-honden. Afmeting: 16 x 18 x 5 cm. In goede staat.

3x Antieke Friese kerfsnede
Starting price 50 EUR

Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke bronzen kaarskandelaren
Starting price 50 EUR

Drie antieke bronzen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Lot oude tuinornamenten
Starting price 50 EUR

Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tafellampen
Starting price 50 EUR

Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.