Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.
Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zilver-tinnen bloempot met rondom putti decor. Bodem beschadigd. Afmeting: 25 x ø 32 cm. In redelijke/goede staat.
Drie maal oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws gewichtenblok uit Leeuwarden met zeven gewichten van messing. Geijkt. Afmeting: 19 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.