This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oude Amerikaanse hydrometer
Starting price 55 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek gebrandschilderd paneel, 1900
Starting price 60 EUR

Groot antiek gebrandschilderd houten paneel met kasteel voorstelling en adelijke figuren. Sainte Elisabeth de Hongry. Circa 1900. Afmeting: 67 x 112 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen altaren
Starting price 60 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen altaren, onder andere met vogels. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Starting price 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos, 1900
Starting price 60 EUR

Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos met mozaïek op deksel. Turnbridge Ware. Circa 1900. Afmeting: 10 x 24 x 19 cm. In goede staat.

Oosterse metalen hanglamp
Starting price 60 EUR

Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp
Starting price 60 EUR

Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.

Engelse kraankan
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Engelse roodkoperen kraantjeskan met porselein. Eén chip. Afmeting: 36 x ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Starting price 60 EUR

Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

Koperen kraankan
Starting price 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Starting price 60 EUR

Grote antieke staande smeedijzeren petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Engels tinnen theeservies, 1920
Starting price 60 EUR

Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek tin
Starting price 60 EUR

Drie maal oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Antieke schildpad lepeldoos
Starting price 60 EUR

Antieke schildpad lepeldoos met kerk in landschap afbeelding. Circa 1900. Afmeting: 4 x 15 x 10 cm. In goede staat.

2x Houten sierkistjes
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse houten kistjes met ivoren banden en sierwerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderijen
Starting price 60 EUR

Drie miniaturen in ovale messing lijsten. Deels geschilderd. Dimarcle en Hering. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 43 x B 10 cm. In goede staat.

Antieke Philips radio 815 A, 1936
Starting price 60 EUR

Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Starting price 60 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kroonluchter
Starting price 60 EUR

18e - 19e Eeuwse bronzen kaarsenkroon. Barok-stijl. Afmeting: 35 x ø 36 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotten, 1930
Starting price 60 EUR

Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen
Starting price 60 EUR

Twee oude miniaturen. Deels geschilderd. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

Oude PTT telefoon
Starting price 60 EUR

Oude PTT test-telefoon in lederen foudraal. Circa 1950. Afmeting: 35 x 11 x 11 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen met been
Starting price 60 EUR

Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Dames + herenportret. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.

5x Amsterdamse School koperwerk
Starting price 60 EUR

Vijf maal Amsterdamse School koperwerk. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Vier schalen en één wandblaker (Bannink Haarlem). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.

Oude Afrikaanse gestoken wandelstok
Starting price 60 EUR

Afrikaanse houtgestoken wandelstok met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Antieke A'damse School spiegel 1925
Starting price 60 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School spiegel. Mogelijk ontwerp Conrad Fehn. Circa 1925. Afmeting: H 52 x B 62 cm. In goede staat.

Indonesisch altaarstuk
Starting price 60 EUR

Indonesisch houtgestoken verguld, gepolychromeerd altaarstuk met ronde uitsparingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 34 x 21 cm. In goede staat.

3x Chinees lakwerk, divers
Starting price 60 EUR

Drie maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lakwerk console met porseleinen plaquettes. Lakwerk stapeldoos met porseleinen plaquettes. Hardhouten opiumkastje met karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 23...

Antieke notenkraker, 1900
Starting price 60 EUR

Antieke houtgestoken notenkraker in de vorm van een kabouter. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

3x Messing lampen
Starting price 60 EUR

Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

4x Antieke stolpvoeten
Starting price 60 EUR

Vier antieke houten geeboniseerde stolpvoeten. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren + sokkel
Starting price 60 EUR

Twee grote Chinese figuren met houten sokkel. Figuren kunststof. Afmeting: H 41 - 43 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1880
Starting price 65 EUR

Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Antieke figuren
Starting price 70 EUR

Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Starting price 70 EUR

Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.

Antiek lakwerk doosje, 1900
Starting price 70 EUR

Antiek houten lakwerk doosje met vakverdeling en figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 13,5 x 2 x 10 cm. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Starting price 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

4x Lampen, divers
Starting price 70 EUR

Vier lampen. Divers. Bestaande uit: Buitenlamp, circa 1920. Smeedijzeren tafellamp, circa 1950. Koperen lampenvoet, circa 1920. Messing wandlamp, 20e eeuw. Afmeting: 30- 40 cm. In goede staat.

Antieke scheerset, 1915
Starting price 70 EUR

Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Starting price 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Lot tinnen figuren
Starting price 70 EUR

Zes doosjes met fijn gegoten tinnen figuren in 17e eeuwse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 1,5 - 4 cm. In goede staat.

4x Antieke bronzen scharen
Starting price 75 EUR

Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Starting price 75 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Lepeldoos van parelmoer
Starting price 75 EUR

19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos met bolpootjes. Eén stukje mist. Afmeting: 15 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Theekist van parelmoer
Starting price 75 EUR

19e Eeuwse parelmoer belijmde theekist. Drie stukjes gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse benen Inro
Starting price 75 EUR

Oude Japanse uit been gesneden inro met poezen voorstelling en bamboe. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

3x Chinese benen gordelknopen
Starting price 75 EUR

Drie oude Chinese benen gordelknopen met figuren uitgesneden. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.

Lot divers bronzen houders
Starting price 75 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.

3x Oude lijsten
Starting price 75 EUR

Drie oude goud-kleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.

Oud Engels scheepskompas
Starting price 75 EUR

Groot oud Engels scheepskompas van messing. James Morton Ltd. Sunderland. Zonder vloeistof. Circa 1930 - 1940. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

3x Antiek koperen zwavelbakjes
Starting price 75 EUR

Drie antiek bewerkte koperen zwavelbakjes. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

Eiken gestoken diorama
Starting price 80 EUR

Antiek eikenhout gestoken heilige diorama. Hagar en Ismaël. Circa 1900. Afmeting: 44 x 32 x 10 cm. In goede staat.

2x Oosterse bronzen bellen
Starting price 80 EUR

Twee grote Oosterse bronzen bellen aan bronzen kettingen. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

2x Lampen porselein/messing
Starting price 80 EUR

Twee oude/antieke porseleinen tafellampen met messing. Handbeschilderd, floraal. Eén maal Sevres bloem er af. Afmeting: H 46 - H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Neogotische bronzen deurklopper, 1880
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Lot diversen (5x)
Starting price 80 EUR

Vijf maal divers antiek messing/brons. Bestaande uit: Bronzen inktpot, ring met gravures, bronzen voorwerp met dolfijnen, bronzen gesp (oudheid), messing kom. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

Antiek scheepsstuurwiel
Starting price 80 EUR

Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.

2x Oude plafondlampen
Starting price 80 EUR

Twee oude plafond hanglampen. Eén maal zakkroonlamp met geslepen kristal. Eén maal ovaal met messing + kristalglas. Afmeting: 46 x ø 26 cm. / 32 x 37 x 25 cm. In goede staat.

2x Parfumflessen Picasso-stijl
Starting price 80 EUR

Twee Picasso-stijl parfum flacons met gezichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Pelgrims' kruis
Starting price 80 EUR

18e - 19e Eeuws gesneden notenhouten pelgrims' Heilig kruis met inhoud zes heiligen. Afmeting: 21 x 7,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

10x Bronzen potjes
Starting price 90 EUR

Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.

2x Antieke sloten
Starting price 90 EUR

Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

2x oude Afrikaanse bewerkte hoornen
Starting price 90 EUR

Twee oude Afrikaanse bewerkte hoornen met figuren. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Oosters messing bewerkt tablet
Starting price 90 EUR

Groot antiek Oosters bewerkt messing tablet met figuren en ranken. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

Diverse ornamenten (6x)
Starting price 90 EUR

Mand met zes cement gegoten tuinornamenten met druivenranken. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.

Glas-in-lood venster, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds
Starting price 100 EUR

Antieke messing hoorn des overvloeds. Circa 1900. Afmeting: 33 x 34 x 14 cm. In goede staat.

19e Eeuwse fruitboom onder stolp
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.

Antiek sieradenkistje, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Starting price 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Starting price 100 EUR

Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

6x Miniatuur schilderijen
Starting price 100 EUR

Zes maal miniatuur schilderijen. In houten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Paar bronzen vuurbokken
Starting price 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen historisme vuurbokken. Neo Renaissance. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Groot antiek scheepsstuurwiel
Starting price 100 EUR

Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.

Gietijzeren Barok figuur
Starting price 100 EUR

Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Professionele Philips video camera VK4000
Starting price 100 EUR

Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...

Antiek Droste Cacao blik
Starting price 100 EUR

Antiek Droste Cacao blik van 2,5 kilogram. Haarlem-Holland. Circa 1920. Afmeting: 27 x 15 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke (water)bronplaat
Starting price 100 EUR

Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Judaica Challah schaal
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Judaica plated messing Challah schaal. Floraal, halve maan + hart. Afmeting: 36 x 2 x 24 cm. In goede staat.

Judaica bronzen sabat olielamp
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Jadaica bronzen hangende sabat olielamp. Afmeting: 22 cmm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met rijtuigen voorstelling. Afmeting: 3,5 x 15 x 4,8 cm. In goede staat.

Meyi trekpotje
Starting price 100 EUR

Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Franse tafellamp, 1900
Starting price 100 EUR

Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

4x Messing bloempotten
Starting price 100 EUR

Vier antieke messing bloempotten met druivenranken, leeuwenkoppen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 - 26 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Starting price 100 EUR

Grote oude Chinese roodlak geisha met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

3x Engelse Holophane lampen
Starting price 100 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

Afrikaanse boot met figuren
Starting price 100 EUR

Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.

2x Chinese cloissonné dekselpotjes
Starting price 100 EUR

Twee oude Chinese cloisonne gemberpotten met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x ø 9 cm. In goede staat.

Zeldzame dubbele weegschaal, 1880
Starting price 110 EUR

Zeldzame Duitse ijzeren weegschaal met dubbelzijdige wijzerplaat. Duplex Wage. Circa 1880. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Starting price 120 EUR

Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

19e Eeuws Zeeuws bestek
Starting price 120 EUR

19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl wandkandelaren
Starting price 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Naaikistje met geheime lade
Starting price 120 EUR

19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.