Prachtig Swarovski beeld van een olifant, gelimiteerde editie; nummer 4198/10.000. Uitgevoerd in helder kristal en staand op een plateau voorzien van de handtekening van Heinz Tabertshofer. Het geheel...
Prachtig Swarovski beeld van wilde paarden, gelimiteerde editie; nummer 3993/10.000. Uitgevoerd in helder en mat kristal, staand op een plateau voorzien van de handtekening van Martin Zendron. Het geh...
Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Tiger Endagered Wildlife met certificaat in originele doos 2008 - 2010. Afmeting: 14 x 21,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Swarovski Dromedaris 247683, uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen hals en puntje van de staart. Geheel staan op mat kristallen basis. ca. 13x11,5cm. In goede staat met originele doos
Kavel met vier delen Swarovski: 1x Olifant (191371) in goede staat met originele doos, 1x kleine zwaan ca. 4cm. met (originele?) doos, 1x zwaan 100 jaar (187407), sokkel mist, in goede staat en met or...
Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.
Lot waaierkristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee tassa's met slijpsel + zestien glazen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 17 cm. In goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude glazen bollen. Paperweight. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Enkele chips. Afmeting: ø 4,5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Sint Bernhard 201111, uitgevoerd in helder kristal met bandje om de nek voor het cognacvaatje H.: 5,3cm. en 1x Leeuwenjong (210460), uitgevoerd in helder kristal met zwarte n...
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie kristalglazen Primavera Cristallo Italia stopkaraffen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zes maal divers modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, twee flessen en een schaal. Enkele gesigneerd. Onder andere Hagelstange (chips). Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/go...
Twee delen Swarovski: 1x Sneeuwman (zonder glitters) 250229, uitgevoerd in helder en mat kristal, oranje wortel (Sun kristal) als neus, ogen en knopen van Jet kristal. 5,9x5,4cm. en 1x Zwanenfamilie (...
Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen. ca. 13x6,5cm. In goede staat met originele doos.
Twee delen Swarovski: 1x Kerstman (221362), uitgevoerd in helder en mat kristal met blauwe ogen H.: 6,5cm. en 1x Arreslee, uitgevoerd in helder kristal met kerstboompje (rode pakjes missen), 11x4,5x5c...
Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Dame met blauw in originele doos. Afmeting: 14,5 x 17 x 28 cm. In goede staat.
Vijf Italiaanse Murano glazen vazen door Flavio Poli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.