Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Barok-stijl spiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 132 x 91 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Empire-stijl spiegel met kariatiden. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 91 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen, schrijfleer en lade. Met stoel. 20e Eeuw. Afmetingen: 75 x 93 x 50 cm / 75 x 140 x 50 cm / 100 x 65 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Bruine lederen Chesterfield bank met hoge rugleuning en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 135 x 87 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 62 x 53 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Engelse wortelnoten bijzettafels. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x ø 43 cm. / 56 x 38 x 45 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse tafels met intarsia en speelwerk. Eén maal met 'O solé mio' en andere met onbekende melodie. Afmeting: 42 - 47 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 82 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 46 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.
Teakhouten Hollandse koloniale Barok porseleinkast. Kleine beschadigingen. Afmeting: 167 x 135 x 60 cm. In goede staat.
Franse stijl, één-deurs wortelnoten kast met volle zuilen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 46 x 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Afmeting: 70 x 65 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire tafel met zuil en klauwpoten. Afmeting: 70 x 142 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gepind één-deurs kastje. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 x 74 cm. In goede staat.
Iepenhouten Louis Seize tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 74 x 82 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 107 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing ringen en zes haken. Gebruikssporen. Afmeting: 42 x 94 x 13,5 cm. In goede staat.