Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met snijwerk en mooi binnenleven. Circa 1860. Stukje kroon af. Afmeting: 180 x 103 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Bruin lederen Chesterfield oorfauteuil met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 88 x 85 cm. In goede staat.
Wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 220 x 130 x 47 cm. In zeer goede staat.
Hollandse Neo Renaissance kussenkast. Eikenhout met ebbenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 182 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Mechelse Neo Renaissance kast met glas-in-lood. Mooi snijwerk, figuren. Breugiliaanse voorstellingen. Afmeting: 235 x 110 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten meidenkast met lade en twee deuren. Circa 1860. Afmeting: 163 x 105 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 95 x 75 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten partnerdesk schrijfbureau met deuren en diverse lades. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 150 x 90 x 78 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x ø 33 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten houtgepinde armleunstoel met gobelin stoffering. Afmeting: 129 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 107 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Franse stijl, één-deurs wortelnoten kast met volle zuilen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 46 x 92 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 86 x 110 x 58 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese houtgestoken miniset met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 70 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten twee-deurs Louis Philippe kast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 205 x 110 x 55 cm. In goede staat.